Prosinec 2006

Strut Magazine

16. prosince 2006 v 13:53 News & Updates
HILARY DUFF
Strut Magazine
Hilary Duff je na titulní stránce časopisu Strut. Vypadá velmi elegantně a krásně,je prostě okouzlující!!! Pokud si chcete přečíst,co se o Hil v časopise píše,tak vám pod fotkami nabízíme text.(anglicky,později jej přeložíme)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Why the hell are you so fascinated with Hilary Duff?
Because after the Olsen twins, she's the richest celebrity under the age of 25, making a tidy $15 million a year. From triple-platinum albums and her own clothing line to a fragrance in her name and Barbies made in her image, she's got the whole 'tween world in her hands. Cheesy? Sure, but what were you doing at 19?

You have two choices when you're a starlet. You can play the good girl: virginal, naive, charitable and virtuous.

Think Jessica Simpson. Or you can play the bad girl: debauched, outspoken, unreliable and out of control. Think Lindsay Lohan. Both require equal attention to the tabloids - whether you're trying to stay in them or trying to stay out of them - as well as a good publicist to spin your image in the direction you desire.

Enter Hilary Duff. Everyone at Camp Hilary wants you to believe that Duff the megastar is your typical good girl- especially her publicist. He called me half an hour before putting Hilary on the phone to instruct me not to ask personal questions (especially about Joel Madden, her boyfriend from the band Good Charlotte) or inquire about her conspicuous weight loss last year. Dating someone eight years older than you and having rumours circulate about an eating disorder aren't exactly the kinds of things that make for good press when you're the good girl.

But that's exactly when we started paying attention to Hilary. She suddenly became human and less of a delicate persona concocted by marketing agents to sell music and movies to the 12-and-under crowd. Better still, Hilary seemed not to care what her prepubescent fans - and more importantly, their parents - thought about her. "I don't really care because no matter what, people are going to say something about you," says Hilary on the phone from LA. "And you have to make yourself happy. People can think what they want to think, but I don't feel that I have to prove myself to anyone. I don't really care."
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.zdroj:oh-hilary.com,hilarynews.com

Nejvíce vyhledávané celebrity na E news

15. prosince 2006 v 21:00 News & Updates

img80/5028/icon92dt9.png

Na seznamu celebrit,které lidé nejčastěji vyhledávají internetu nesmí chybět ani Hilary Duff.Hil se umístila na 22.místě a to z 101 celebrit.Což není vůbec špatné.Ale překvapivě se na 1.místo vyhoupla Britney Spears a na dalších příčkách Jessica Simpson,Angelina Jolie a další a další.Z múžů nejlépe skončil Tom Cruise a to na 10.místě,poté Brad Pitt a Orlando Bloom.Zde vám nabízíme prvních 30 nej.
1. Britney Spears
2. Jessica Simpson
3. Angelina Jolie
4. Katie Holmes
5. Lindsay Lohan
6. Paris Hilton
7. Ashlee Simpson
8. Pamela Anderson
9. Evangeline Lilly
10. Tom Cruise
11. Jennifer Aniston
12. Nicole Richie
13. Brad Pitt
14. Beyoncé Knowles
15. Carrie Underwood
16. Sacha Baron Cohen
17. Reese Witherspoon
18. Jennifer Lopez
19. Dolly Parton
20. Tyra Banks
21. Oprah Winfrey

22. Hilary Duff
23. Orlando Bloom
24. Kevin Federline
25. Clay Aiken
26. Kristin Cavallari
27. Justin Timberlake
28. Cameron Diaz
29. Lauren "L.C." Conrad
30. Jessica Alba
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Kupte si oblečení s Hilary a pošlete si jej do ČR

15. prosince 2006 v 20:16 Stuff by Duff
Oficiální stránky Hilary Duff, mají novinku. A to, že na jejích stránkách se konečně otevřel on-line obchod,kde najdete oblečení a doplňky s Hilary.Toto oblečení a doplňky navrhli někteří fanoušci a vy si jej teď můžete zakoupit.A neříkáme to jen tak, výrobky se dají zaslat i k nám do ČR.Poštovné se ovšem pohybuje od 15 dolarů.
Je pravda,že tam zatím není mnoho věcí,ale lepší než nic a určitě se vám alespoň jedna věcička zalíbí:-). Tady je odkaz na tento on-line obchod ZDE!
Také vám nabízíme fotky těchto produktů,aby jste si udělali nějakou představu.A pokud si vyberete,tak pak klikněte na výše uvedený odkaz a můžete si vybranou věc zakoupit.

Fotky po příletu z Bulharska na letišti

15. prosince 2006 v 20:03 Paparazzi

Hilary a její filmový štáb pomalu dokončují film War Inc.A protože i Hilary musí nakupovat vánoční dárky a zajisté si také užít vánoční pohodu,tak se vrátila v úterý pozdě večer do LA. Zde je několik fotek z mezinárodního letiště v LA (LAX).
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.zdroj:hilaryduff.cz,hilarynew.com,oh-hilary.com

Hilary v časopise Cleo

15. prosince 2006 v 19:50 News & Updates
Hil se stále častěji objevuje na titulních stránkách časopisů a nás to mooooooooooc těší,protože je stále více žádaná:-).Naposledy se se objevila na titulní stránce časopisu Cleo,v něm se dočtete něco o jejím domě v LA a také tam najdete několik fotek z již zmiňovaného domu.A také v časopisu Porti,který se dá přirovnat k našemu Bravu a v něm se dočtete o filmu War Inc a také se můžete podívat na několik fotek přímo z natáčení.Zde už několik fotek z těchto časopisů.
časopis CLEO
Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image

Click to view full size image

Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.zdroj:hduffworld.com

Blog Hilary 14. prosince

14. prosince 2006 v 22:14 Blog Hilary
Hilaryn blog-14. prosince
Jsem velmi nadšená z natáčení filmu War Inc v Bulharsku. Jak již všichni víte, spolupracují se mnou John Cussack, jeho sestra Joan, Marisa Tomei, a Ben Kingsley. Natáčení filmu je téměř u konce. Sestříhavají se nepovedené scény, doplňují se a opravují se chyby. Během večera bych měla dorazit zpět do LA. Tento film bude komedie plná dramatických scén, tance a zpěvu.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.zdroj-přiložená fotka hotelu je ze stránky -.hilaryduff.cz

Joel podváděl Hilary,s kým??

14. prosince 2006 v 19:41
Objevují se zprávy o tom, že byl Joel před rozchodem s dnes už expřítelkyní Hilary už delší dobu v kontaktu s Nicole Richie. Dokonce se s ní i několikrát vyspal. Všechno vyplívá z deníčku, který si Nicole psala. Tento deníček jí byl odcizen. Mimo jiné také Nicole v pondělí dokonce utrpěla nemalou finanční ztrátu, protože se řítila v plné rychlosti po dálnici přes LA a to ještě v protisměru. Tyto přestupky se v USA trestají daleko přísněji, než kdekoliv jinde.

Hůř to snad ani nemohlo dopadnout. Hilary byla delší dobu podváděna, ani to netušila. Je to už její druhý ex-přítel, který ji podváděl. Doufám že to je i zárověň poslední nevěrný přítel Hil. Tohle si Hilary opravdu nezaslouží!!
A tady vám nabízíme fotku Nicole Richie a Lindsay Lohan a to proto,že Arron Carter podváděl Hilary s Lindsay a Joel Madden,s kterým prožila téměř 2,5 roku ji také podváděl a to s Nicole.
Lindsay a Nicole jsou dobré kamarádky ,mají dokonce stejné topy. A co mají ještě společného?? ANOREXII,Lindsay se už asi vyléčila,ale Nicole se teprve začala léčit.To by nás zajímalo co ony mají a Hilary nemá.
Hlavně se to týká Nicole.Co na ní Joel vidí??Vždyť je poloviční jak Hilary.A co říkáte na to,že ji Joel podváděl??
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.zdroj:hilaryduff.cz

Kde najdete Hilary Duff na Silvestra??!!známe odpověď

14. prosince 2006 v 18:58 News & Updates
Jak oslaví Hilary Silvestra??Myslíme,že to určitě nezajímá jen nás,ale také vás.Čtěte a dozvíte se víc.

Hilary společně se svojí sestrou Haylie Duff,Jessicou Albou a Benjaminem Mackenziem oslavi konec roku ve velkem stylu!31.prosince -tedy na Silvestra mají tyto čtyři hollywoodske megastars na planu velkolepou party v hotelu Setai,který se nachází v Maiami.
Vstupenka na tuto party se pohybuje okolo 300-500$ (bez stolu k sezení), pokud by jste chtěli vstupenku i se stoly a občerstvením pak by se cena pohybovala okolo 2500$ - 4500$.
Tak pokud máte tolik peněz určitě bych si takovou akci nenechala ujít.Už jen přiložená fotka lecos napovídá o úrovni hotelu a když si navíc kliknete na odkaz v textu,tak se budete jen rozplývat.Tento hotel vám nabídne veškerý komfort a luxus a k oslavám je jako dělaný.Snad se k nám dostanou nějaké fotky z tohoto nádherného prostředí.
Tady jseme našly pozvánku na tuto párty,ale trochu nás překvapilo,že mezi hosty není Hilaryno jsméno,ale přitom,zde má být jako host:-)
http://www.imagemule.com/uploads/the-setai-posterSRGd.jpg
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.zdroj-přiložená fotka hotelu je ze stránky -.hilary-duff.kvalitne.cz/


Diskuze 2

13. prosince 2006 v 1:00
Jsme moc rády, že se Vám tato rubrika zalíbila a proto pro vás máme další fotešku na "prošťourání!" Tentokrát však otázečka zní:
Který Mickemouse outfit Hil více sekne? Světlý nebo tmavý? A hlavně proč??

Diskuze 1

12. prosince 2006 v 3:29
Naše první otázka a téma pro vaši diskuzi je:
Líbí se Vám Hilariin styl oblečení na této fotce? Co by jste vytkli a co přidali??