Prosinec 2006

O rubrice

12. prosince 2006 v 3:20 | B!
Založily jsme novou rubriku, kde budete mít vy, fanoušci Hilary Duff možnost diskutovat a odpovídat na otázky, které zde najdete. Bude to trochu jako známá rubrika Módní policie, ale pojmenovaly jsme ji Diskuze, protože zde budete psát hlavně komentáře a tím pádem pořádně rozvíjet své názory.
Doufáme, že se Vám bude líbit a že si ji brozo oblíbíte :) Bea & Hilarydufflove

Reklama s Hilary na značkové oblečení

10. prosince 2006 v 18:55
Zde přinášíme trochu starší video, ale co na tom. Hilary tam vypadá úžasně a tentokrát si ji pro svou reklamu zvolil obchodní trh s oblečením značky Candie's at Kohl's.

2.místo v soutěži

10. prosince 2006 v 14:46 Novinky na blogu
Příhlásila jsem náš blog do soutěže o nej blog a nezveřejnila jsem to na našem blogu,protože mne zajímalo jestli se i tak umístíme.Jsem velmi mile překvapená,protože jsme se úmístily a na klááásném místě 2.místo je fakt supeeer!!!!:-) a tady jsou ceny...ta opice je hrubá:-)Hilary v Top 99

9. prosince 2006 v 23:15 News & Updates
Hilary se dostala do TOP 99 na serveru AskMen.com o nejvíce žádané ženy roku 2007. Z celkového počtu 170 finalistů může být vybráno jen 99. Pokud chcete, aby se Hilary umístila na předních příčkách, hlasujte na serveru AskMen.com. Hlasuje se tak, že se vybere číslo. 1 znamená nejmenší počet bodů, 10 naopak největší.

AskMen.com žádá své čtenáře a návštěvníky, aby si vybrali nejlepších 99 finalistů. Finalisté by měli být inteligentní, soběstační, zábavní, a fyzicky zdatní.
Minulý rok patřil titul nejžádanější ženy Jessice Alba. Jsou tři kategorie: Zpěváci a zpěvačky, modely, a herci a herečky.
V minulém roce bylo pořadí následující,tak tento rok se snad Hil objeví i v první 10 nej.
. Britney Spears
2. Shakira
3. Jessica Simpson
4. Paris Hilton
5. Beyonce Knowles
6. Chris Brown
7. Pamela Anderson
8. Lindsay Lohan
9. Jessica Alba
10. Mariah Carey
Volte naši Hilary!Kliknutím na tuto ikonku se dostanete na hlavní stránku.Vyberete vote for actresses(volit herečky) a tam už Hilary najdete:-)

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.zdroj:hilaryduff.cz

Hilary v časopise Dolly+interview

9. prosince 2006 v 22:50 News & Updates
Hilary je populární opravdu snad na celém světě a tak vám přinášíme fotku titulní stránky australského časopisu Dolly s Hil.Musíte uznat,že je to fakt povedená fotečka a Hil to tam mooooc slušinká.V časopise se mimo jiné píše o rozchodu Hilary s Joelem, podrobnosti o jejich vztahu, je tam také spousta fotografií. Časopis Dolly věnoval tomuto bývalému páru 3 a půl stránky. Tak to je hodně nemyslíte??!Ale na druhou stranu oni si to zasloužili.Také se zde dozvíte,že se Joel snaží "ulovit" Nicole Richie,tak to je celkem překvápko.Nic proti ní,ale nevím co na ní vidí,dřív bych to chápala,ale teď když je kost a kůže.Co vy na to???Myslíte si,že má Joel u Nicol nějakou šanci??A proč si Joel vybral právě ji?!

Zde je kompletní interview pro magazín Dolly.Určitě je zajímavé a třeba se o Hil dozvíte ještě něco co jste dosud nevěděli.

Čím si chtěla být, když si byla malá?
Herečkou. Byl to můj životní sen. Taky jsem chtěla být balerína.
Jaký parfém používáš?
Pořád se mi líbí vůně Mine...
Máš nějaké zlozvyky?
Mám. Kupuji si hodně často boty.
Která celebrita se ti nejvíce líbí?
Kiefer Sutherland.
Jaký je tvůj oblíbený vyzváněcí tón?
Bossy od Kelise.
Jaké je tvé oblíbené jídlo, CD a film?
Jídlo: smažený ibišek
Film: Snídaně u Tiffany
CD: Jagged Little Pill od Alanis Morissette

Kterou kosmetiku používáš nejčastěji?
Clé de Peau foundation
Bez čeho bys v nemohla žít?
Sidekick a můj pes Bentley.
K této odpovědi bych možná dodala,že i bez Loly,Jacka a kočičky Gloomy.


Haylie o Hilary:

Ptáme se Haylie.

Kdo dal Hilary první pusu?
Kluk jménem Wyatt.
Která věc se ti od Hilary, nebo na Hilary líbí?
Má nejlaskavější srdce, a smysl pro humor.
Čeho si Hilary nejvíce váží?
Pravděpodobně Loly (jejího pejska)
Čeho se nejvíce bojí?
Turbulencí, když letí letadlem.
Kam chodí Hilary pro rady?
Ke mně, nebo k naší mámě.
Čím chtěla být, když byla malá?
Chtěla být veterinářkou.
Který je její nejoblíbenější parfém?
No přece With Love
Má nějaké zlozvyky?
Nemá!
Které má oblíbené celebrity?
Všechny, kromě Joela.
K tomu bych s také neodpustila poznámku,ještě aby byl její oblíbenou celebritou,když ji podváděl a hned si hledá jinou holku.

Který je její nejoblíbenější vyzváněcí tón?
Red Hot Chili Peppers
Její oblíbené jídlo, film a CD?
Jídlo: Sushi
Film: Scarface
CD: Joelovo nové CD, které teprve vyjde.


Bez čeho by nemohla Hilary žít?
Bez přátel,rodiny a Loly.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.zdroj:popstory.com,hilary-duff.kvalitne.cz,shining-hilary.com

HILARY a JOEL! Je rozchod pravda??

4. prosince 2006 v 22:42
Zpěvačka a herečka Hilary Duff a zpěvák kapely Good Charlotte nedávno známili, že se rozešli. Mnoho lidí tomu nemohlo uvěřit. Mnozí si říkali, že to nemůže být pravda. To vedlo jednoho nejmenovaného novináře, který píše pro týdeník People, aby zjistil co mezi nimi opravdu děje.
První si zjistil informaci, že ještě méně než před měsícem se Hilary s Joelem domlouvali na svatbě. Plánovali se opravdu vzít, oba to mysleli vážně a proto mu nebylo jasné, proč by si Joel Hilary bral, kdyby se s ní záhy chtěl rozvést.
Je to zatím jen neověřená informace, ale novináře to vedlo k zamyšlení, jestli Hilary a Joel svůj rozchod nezahráli z toho důvodu, že oba dva velice trápilo, aby na svatbě nebyli žádní novináři. By lo to pro ně velice důležité, hlavně pro Hil. Tímto jednoduchým trikem by odpověděli na pár otázek o rozchodu a novináři, by se v jejich vztahu přestali šťourat. Proto by novináře také nenapadlo, že když oba odjedou setkají se tajně na své svatbě.
Tento článek vyšel včera a proto se k tomu nikdo ještě nestačil vyjádřit, ani samotná Hil s Joelem. Uvidíme jestli novináře zažalujou za nepravdivé úsudky a nebo jestli jim vychytralý novinář zničínutatlanou svatbu. Nechme se překvapit :)

Vánoční desing

2. prosince 2006 v 23:23 Desingy stránky
Na adventním věnci už hoří první svíčka a to nám připomnělo,že je to zase po roce ten nejkrásnější čas v roce,Vánoce.Všude kolem nás je cítit vánoční čas a tak i my nesmíme zůstat pozadu a nevnadíme vánoční náladu.Připravily jsme si pro vás vánoční vzhled a doufáme,že vás vždy při vstupu na náš blog okouzlí a navodí tu správnou vánoční pohodu!!=)Je to od nás takový první dárek pod stromeček a doufám,že hezký.
♥Přejeme vám krásné prožití Vánoc s našim blogem a aby jste vykročili do roku 2007 tou správnou nohou vaše autorky blogu hilarydufflove and Bea.♥
Přidávám zde ocenění pro suprovou holčinu,tak snad se jí bude líbit,co myslíte??
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Photoshoot 35

2. prosince 2006 v 19:58 Photoshooty
Ne vždy se podaří nafotit úplně skvělé fotky a tady vám nabízíme sice několik krásných foteček,ale bohužel nejsou moc kvalitní.Ale určitě i tak stojí za povšimnutí,protože Hilary se na nich krásně směje.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.zdroj:hil-duff.nl

Fotky z přehlídky kolekce

2. prosince 2006 v 19:51 Stuff by Duff

Hilary navrhla oblečení do školy a zároveň na volný čas a tady se na něj můžete mrknout.
Myslím,že je celkem povedené a holkám sluší:-)
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.zdroj:hil-duff.nl

♫115 textů Hilaryných písní♫

2. prosince 2006 v 12:27 Slova písní
Přesně 115 textů písniček,které Hilary nazpívala najdete exkluzivně jen u nás.Každý si zde najde určitě alespoň 1,která se mu zalíbí.Najdete zde opravdu všechny texty písniček až po píseň With Love,která se objeví na jejím albu v roce 2007.Písničky jsou seřazené podle abecedy,tudíž by neměl být problém najít jakoukoliv píseň♫.
Hilary se nyní umístila na 5.místo o v průzkumu o nejlepší texty písní,to je skvělá a také je to o důvod navíc,proč si nějaké její texty přečíst:-)
Kliknutím na název písničky se vám zobrazí texty těchto písní.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.