Únor 2007

Hlasujte pro náš blog

28. února 2007 v 21:47 Novinky na blogu
Tak jak jsme vám nedávno psaly, že jsme v soutěži o nej bloček měsíce, tak už začalo hlasovaní, tak pokud chcete, můžete pro nás hlasovat a pokud ne pro nás, tak alespoň pro ostatní, tak se určo jukněte:)
Za vaše hlasy vám budeme opravdu moooc vděčné a předem mooooc děkujme, mějte se moooc hezky,ahojky
vaše autorky blogu hilarydufflove a hilarydufflove-b

Hlasujte zde =)

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Nová rubrika, to budete koukat =)

28. února 2007 v 20:31 Novinky na blogu

A teď lepší zpráva:)!! Protože jsme teď zaznamenaly již 2 nabídky na spřátelení s blogy, které se věnují Hilary Duff, tak nás napadlo udělat novou rubriku.Tato rubrika ponese název Fans Hilary, což v překladu jak jistě víte znamená fanoušci Hilary. Rubrika bude sloužit pouze pro blogy, které se věnují Hilary Duff. Chceme vytvořit takový řetězec mezi těmi, co mají Hilary opravdu rádi:).
 • Do této rubriky, přijmeme jen ty fandy, kteří vlastní blog o Hilary nebo na něm mají alespoň rubriku o Hilary Duff!!!
 • Tyto blogy si nás musí přidat do svých spřátelených( použijte naši ikonku) a také nás musí občas navštívit a zanechat komík:).
 • Ten kdo se do tohoto klubu přihlásí obdrží členskou kartu pro svůj blog, ale až splní výše uvedenou podmínku!!
 • Do fanklubu přijmeme maximálně 20 blogů, ale pokud by vás bylo hodně, tak možná později tento limit zvětšíme:).
 • Proč se stát členem tohoto klubu??
Být členem tohoto klubu může být určitě velmi zábavné. Nejen, že si zde na diskuzi budete moci pokecat o Hilary, tak pro vás také připravíme soutěže.
Tyto soutěže budeme bodovat a vždy za měsíc vyhlásíme nejlepšího fanouška Hilary Duff. Také se zde v různých soutěžích můžete o Hil dozvědět i to co jste nevěděli. Má to prostě mnoho + a zdali to má i -, tak to určitě ano, ale zatím o něm nevíme. A jak víme, že to má i své mínus?? Protože určitě víte, že se říká. " Každé plus má i své mínus." a to se určitě neříká jen tak.:)


Soutěže, které budou v této rubrice nebudou pro všechny návštěvníky, ale jen pro členy fanklubu. To ovšem neznamená, že fanoušci přijdou zkrátka!! tTi se budou moci zapojit do hlasování a poté také bodování členů fansHilary.Ale na našem blogu budou dále probíhat soutěže, které budou pro všechny návštěvníky blogu.
 • Tato rubrika bude mít svůj rozcestník a tak se v ní určitě dobře vyznáte.
 • Důležité info
Pokud souhlasíte se všemi podmínkami této rubriky, tak se prosím Hlaste:), budeme mooc rády, ale pokud se s naším blogem chcete jen spřátelit a souhlasíte s tím, že nás budete i navětěvovat a psát nám někdy komíky, tak nám písněte a my kdyžtak založíme znovu rubriku spřátelené blogy.

Rušíme rubriku spřátelených blogů

28. února 2007 v 17:33 Novinky na blogu
rare3.jpgRozhodly jsem se zrušit rubriku Spřátelené blogy a to z jednoho velmi podstatného důvodu. Ty blogy, které máme ve spřátelených se za spřátelené nedají považovat, protože jeden z nich nás nemá ani přidané ve spřátelených a ty další, už jsou téměř neaktivní.A také nás mrzí, že asi nepochopily, co to znamená přátelství mezi blogy!! Neříkáme, že jsme jejich blogy navštěvovaly pravidelně, ale občas ano, ale oni ani občas a tak nevidíme důvod, proč s nimi být spřátelené.Jak vznikl parfém With Love

28. února 2007 v 16:47
Myslím, že o tuto podívanou bychom vás nemohli připravit a proto konec zbytečných řečí.
Mrkněte se na tyto videjka, jak Hilary vybírala různé vůně z kterých pak vznikl její parfém:)

Jsou opravdu jedinečná, tak se podívejte a nebudete litovat.
A tady je video, jak probíhalo focení k photoshootu k parfému. Je nádherné!
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Hil v německém časopise

28. února 2007 v 15:00 News & Updates
Našla jsem na netíku fotku z německého časopisu pro mladé, kde jsou tipy na doplňky podle celebrit.Tento časopis vyšel 24. února a bylo to jeho 8 číslo, jmenuje se Hitkrant .Nechejte se inspirovat doplňky Mary-Kate Olsen, Hilary Duff nebo Nicole Ritchie.Pokud chete tuto fotku zvětšit, tak na ni klikněte.

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.Zdroj:hduffonline.com/

Most Wanted Tour > Minneapolis (1.srpna, 2004)

28. února 2007 v 11:30

Tak jseme si všimly, že rubrika fotky z koncertů je téměř prázdná a to nás moc mrzí, a tak jseme se rozhodly přidat několik fotek. Snad s vám tyto fotky budou líbit, ikdyž fotky z koncertů nesou vždy ve skvělé kvalitě.
Na těchto fotkách to Hil sluší, ale jsou starší, z roku 2004.


Photoshoot 32

28. února 2007 v 8:19 Photoshooty
Jeden staší shootíky s Hilary, ale určitě moooc hezký:)Speciální CD Dignity balíček - 2. část

27. února 2007 v 23:33
CD Dignity na které všichni tak netrpělivě čekali je na světě. A už se dokonce zažali vyrábět různé Deluxe Edition a speciální balíčky, které mají za úkol nalákat lidi ke koupi. První zprávy jste se na tomhle blogu mohli dočíst v článku CD Deluxe Dignity+ track list v rubrice Discografie. Tento balíček je bohužel k mání jen v U.S.A a Kanadě. Nyní Vám jen přiblížíme více informací o tomto skvělém balíčku. Zde je seznam co vše obsahuje:
* CD Dignity s 14-novými písněmi
* Na CD se samozřejmě nalézá píseň With Love
* Bonusové DVD s 9-ti klipy, které Hil kdy natočila + její komentáře k nim.
* Exkluzivní fotky
* A samozřejmě autogram karta o rozměrech 5x7.
Kdyby byl tento balíček k dostání v ČR, tak by si ho určitě koupilo spousta lidí, už jen proto, že takový úlovek by v našich sbírkách nesměl chybět. V přepočtu by však tento balíček vyšel na 440 korun, což je ale v porovnání, že je tam i DVD a autogram docela slušná cena.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Kde v Evropě budete Hil propagovat své CD?

27. února 2007 v 11:28 Novinky z hudby
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuEvropské show, které Hilary Duff navštíví při propagaci Dignity
 • This Morning - ITV1 - pondělí 5.března 2007 - 10:30am GMT
 • Blue Peter - BBC1 - středa 7.března2007 - 5:00pm GMT
 • TRL Italy asi ve čtvrtek 8. března 2007
 • The Charlotte Church Show - Channel 4 - pátek 9. března 2007 10:00pm GMT

Výsledky Zlaté maliny

26. února 2007 v 20:53 Novinky o filmech

Kdo byl loni nejhorší? Základní instinkt 2 a Sharon Stone


Populární filmové anticeny Zlaté maliny (Razzie©) byly uděleny a tak vám konečně přinášíme výsledky. 757 členů nadace Golden Raspberry přiřklo cenu za nejhorší film thrilleru Základní instinkt 2, hlavní představitelka Sharon Stone se pak stala vítězkou kategorie nejhorší herečka. Uf, sice jsme to trochu čekali, ale velmi jsme si oddechli, že tuto anticenu nezískaly Hilary a Haylie.

Základní instinkt 2 (Basic Instinct 2)Ze sedmi nominací nokonec zvítězil Základní instinkt 2 (Basic Instinct 2) ve čtyřech kategoriích, nejhorší film, herečka, scénář a pokračování. Druhým nejlepším z nejhorších byla komedie Pidihajzlík (Little Man), která zvítězila coby nejhorší remake s nejhorším filmovým párem a nejhorším hercem.
Zkrátka nepřišel ani M. Night Shyamalan, který si ke dvěma nominacím na Oscara za Šestý smysl může přidat dvě Zlaté maliny za režii a vedlejší roli snímku Žena ve vodě.
Další oceněnou byla coby nejhorší herečka ve vedlejší roli Carmen Electra, která své nejhorší výkony podala v komediích Děsnej doják a Scary Movie 4.
Novinkou cen byla kategorie "Nejhorší omluva rodinné zábavě," tu v její premiéře vyhrála rodinná komedie Rodinná dovolená a jiná neštěstí (R.V.) s Robinem Williamsem v hlavní roli.