Duben 2007

Blog o Lindsay Lohan

30. dubna 2007 v 23:07
Náš 1. spřátelený blog je bloček Jajky a je věnován super herečce, zpěvačce a taky módní lady Lindsay Lohan. Tak pokud ji máte rádi určitě tento blog navštivte. Stačí kliknout na tuto fotku a jste tam :) Jajko, snad se ti ta klikačka líbí, můžes si ji dát na blog, stačí ji zkopírovat.

Vystoupení na National Kidney Foundation Gala

30. dubna 2007 v 21:41

Jak už víte, tak Hilary při návštěvě National Kidney Foundation Gala 29. dubna 2007 také vystoupila a předvedla nejen krásný pěvecký výkon, ale také taneční. Podívejte se na tyto fotky, které vám napoví víc o tomto večeru. Hilary to fakticky moooc slušelo, jak oblečení, tak mele-up. Nebízíme vám přes 60 foteček, tak snad se budou líbit.
Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image

Hilary na National Kidney Foundation Gala

30. dubna 2007 v 21:08 Fotky z akcí
Hilary Duff navštívila 29. dubna 2007 National Kidney Foundation Gala, kde také vystoupila. Tady jsou fotky z této akce a musíme podotknout, že Hilary tu má nádherné vlásky!
Click to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size imageClick to view full size image

Hilary v show Tary Banks

30. dubna 2007 v 20:52 Fotky z akcí
Hilary navštívila show Tary Banks, kde dále propagovala svoji desku a mluvila o tom, jak vznikaly texty a tvorbě celé desky. Do show přišel na návštěvu i zoolog Jarod Miller, který s sebou přinesl vzácné zvířátko a Hilary jej pohladila i nakrmila. Za to Tyra si držela odstup a moc se jí toto zvíře nelíbilo:) Zde je pár foteček.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.Zdroj:hilarynews.com

Inspirovala se Lindsay Lohan Hilary Duff?

29. dubna 2007 v 17:57 Image
Hilary Duff a Lindsay Lohan si vyrazily ve stejných botičkách a my se vás ptáme komu slušely více a také, zda si je Lin koupila podle Hil nebo jestli je to je náhoda.

Záložky do knih 3

29. dubna 2007 v 13:55
Přidaly jsme několik záložek do knih tak snad se vám budou líbit :)

100x300.-
155x400.-
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.Zdroj:hilaryduffbol.popstory.com/index1.htm

Fotečka z Kanady

28. dubna 2007 v 23:27 Photoshooty

Hilary měla při návštěvě Kanady nafotit jeden krásný photoshoot, ale zatím máme jen jednu fotečku z tohoto photoshootu a je naprosto skvělá. Snad se k nám dostane více fotek z tohoto shootu, protože by to byla velká škoda, kdybychom jej nemohli vidět.Je fakt božííííí, koukněte na ni.

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.Zdroj:hilary-duff.es/es/

Shoot z Toronta -Tannis Toohey

28. dubna 2007 v 23:23 Photoshooty
Hilary nafotila v Torontu malý shoot a tak vám jej přinášíme. Jeho kvalita není nic moc, ale určitě se v brzské dob objeví v MQ nebo dokonce HQ.
1.jpg2.jpg4.jpg3.jpg
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.Zdroj:hduffonline.com/index_eng.php

Nicky nebo Hilary?

28. dubna 2007 v 22:52

Hilary Duff a Nicky Hilton se zhlédly ve stejných šatičkách tady přesněji minišatičkách značky Petro Zillia a my jsme si toho nemohly nevšimnout. Zde vá přinášíme fotku a ptáme se vás. Komu tyto šaty více sluší Nicky nebo Hilary?
http://img96.imageshack.us/img96/1059/69391611xu8.jpg

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Jak moc je Hilary sexy??

28. dubna 2007 v 22:39 News & Updates
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Hilary Duff byla nominována na nejvíce sexy ženu světa v FHM. Tato anketa probíhala na internetu a Hilary mohl podpořit každý z vás, my jsme pro ni hlasovaly a snad to pomohlo k lepšímu výsledku.
Naše Hil se umítila na krásném 39. místě, ale byly bychom rády, kdybychom ji viděli v top 10, mno třeba příště. A kdo že tuto anketu vlastně vyhrál?? Nejvíce sexy ženou světa se stala nádherná Jessica Alba, kterou jste mohli vidět například ve filmu Honey, kde si zahrála hlavní roli a v mnoha jiných filmech.Hned za ní se objevila Katherine McPhee, Scarlett Johansson, Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio, Jessica Biel a další známé tváře.
Loňská vítězka Keira Knightley skončila na 9. místě, zdřejmě to budu tím, že od minulého roku velmi zhubla. A kde se umístila třeba Jennifer Lopez, která je známá svým zadečkem:D, tak té patřila 40 příčka a za ní se umístila Lindsay Lohan. Ale ikdyž Hilary nevyhrála, tak pro nás bude vždy vítězkou, netvrdíme, že je nejvíce sexy ženou světa, ale pro nás je vítězka tím jaká doopravdy je, to je to nejdůležitější!!
Zde je žebříček top 20:
1.Jessica Alba
2.Katherine McPhee
3.Scarlett Johansson
4.Gisele Bündchen
5.Alessandra Ambrosio
6.Jessica Biel
7.Adriana Lima
8.Angelina Jolie
9.Keira Knightley
10.Marisa Miller
11. Maria Sharapovova
12.Mayra Veronica
13.Kate Beckinsale
14.Jennifer Love-Hewitt
15.Jessica Simpson
16.Halle Berry
17.Elisha Cuthbert
18.Salma Hayek
19.Eva Longoria
20.Erica Durance

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.Zdroj:justhilary.e-fans.cz