Září 2007

Supa avantarky

30. září 2007 v 11:30 Avantarky a ikonky
Páni, vždy když navštívím tuto českou stránečku o Hilary Duff, tak mě tu něco nadchne, stejně jako teď. Autorka je velmi šikovná a její šikovnost bych fakt chtěla mít, vyrobila několik avantarek, jsou sice velmi jednoduché, ale vážně krásné. Některé jsou z doby kdy byla Hil ještě s Joelem, tak se kukněte. Moooooc jí za děkuji, jsou bestovní.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky. Zdroj:justhilary.net/

Hilary Duff na E! News

30. září 2007 v 11:17 Videa: Tv

Jak víme, Hilary Duff oslavila 28. září své 20. narozeniny a den před tímto slavnostním dnem, se ukázala na jedné akci, kde bylo mimochodem hodně významých tváří. ReportéřiE! News této situace využili a zeptali se Hil, co dostala k narozeninám. To by nebylo nic výjimečného, ale Hil se tváří fakt suprově, moc se mi to videjko líbí, tak se kukněte.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Cenky za 3. soutěž

30. září 2007 v 9:53 -Výhry-
Na vaše přání jsem vám vyrobila vzhledíky a doufám, že se vám budou, alespoň trošku líbit. Všechny jsem ladila téměř do stejných barev, které prostě a jednoduše miluju a malulu, miluju a maluju :D!
Myslím, že není třeba je popisovat, to už přenechám vám.
Všechny jsou podle mě hooodně originální a například vzhled s Hil, je originální už jen tím, že tyto fotky jsou jen z focení shootu a tak je většina lidí nepoužije, ale mě se líbí, jsou decentní, ale krásné!!
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.
Pro:
Roxy
Dolphin
Hil*An
Hil.veroniku

3. soutěž - výherkyně v soutěži o nej básničku

29. září 2007 v 12:46 -Výsledky-
Je rozhodnuto :). V soutěži o nej báseň jsem měla hned několik favoritů a musím říct, že se shodovali s vašimi hlasy, tak jsem moooooc ráda. Nejprve jsem chtěla ocenit 2 lidi, ale nakonec jsem se nemohla rozhodnout a jsou tu hned 4 vítězové. Nechci je řadit, na první, druhé a další místa, řekla bych, že vítězství si zaslouží všichni, i když mám svého vítěze, tak myslím, že každý má trochu jiný vkus a ostatní by to třeba mrzelo, ale na tom, že jsou vítězové všichni se snad shodneme a nikoho nic mrzet nebude :). Mooooooooc vám všem gratuluji, vím, že to vážně nebylo snadné, ale dokázali jste to!!!
Výherkyně :
Roxy
Dolphin
Hil*An
Hil.veronika
Nyní vás prosím, aby jste mi písli do komentů s jakou celebritou si přejete vzhledík. Vím, že je to blog o Hilary Duff, ale tady se toho nemusíte držet a můžete si zvolit i někoho jiného, navíc, se milépe tvoří i s někým jiným, je to příjemná změna, ale nechám to na vás. Mám vyhlídnuté nádherné shooty s jinými celebs, tak moc chci, aby jsem z nich mohla udělat záhlavko :P.

Hilary na své 20. narozeniny na nákupech s Mikem

29. září 2007 v 9:43 Paparazzi
Hilary Duff v den svých narozeniny, tedy včera 28. září, kráčí ruku v ruce se svým přítelem Mikem Comrie, jdou jak jinak než nakupovat do centra Jeffrey v Meat Packing District v New York City.Hilary se po boku tohoto hokejisty má jako v bavlnce, protože ji stále něčím obdarovává, nejen, že dostala k narozeninám Mercedes, ale také šli společně nakupovat. A ani teď neodešla Hil s prázdnou :). Také si společně zašli na již včera zmiňovaný oběd.
20.jpg
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.ZdroJ:ultimatehilary.org,oh-hilary.co

Hilary na obědě se svým přítelem

28. září 2007 v 19:15 Paparazzi
hilary-mike.jpgServer People - Hilary Duff byla včera přistižena při činu

Hilary Duff a její hokejový přítel Mike Comrie, si včera užívali klidného obědu v restauraci Suschi Samba Park v New Yorku. Dvojice přijela odpoledne a dala si suchi a sashimi (pokrm ze syrových ryb) a spláchli to vodou. Comrie se ukázal jako džentlmen a chutný obět zaplatil.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Hilary na Spirit of Life Award Dinner 2007

28. září 2007 v 15:32 Fotky z akcí
Další fotky z této akce. Bože, ty šaty jsou fakt nádherné.Wau!
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Hilary Duff na Spirit of Life Award Dinner 2007

28. září 2007 v 15:31 Fotky z akcí
O-M-G. Hilary Duff včera navštívila akci s názvem Spirit of Life Award Dinner 2007 v Los Angeles. To by nebylo nic zvláštního, ale až uvidíte fotky, tak pochopíte, co na této akci bylo výjimečného. Hil to prostě neskutečně slušelo. Tatu akci pořádal Hollywood Records a nemohli tam chybět celebrity, které pod tuto společnest spadají a to Hilary Duff, Aly & AJ, Jesse McCartney, Raven Symone a Vanessa Hudgens. Těmito fotkami určitě potěšíme širší část veřejnosti :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Hilary na letišti LAX v LA

28. září 2007 v 15:15 Paparazzi
Zde je několik fotek Hilary Duff na letišti LAX v Los Angeles, kde Hil přiletěla, protože ji čekala jedna společensk akce na které nemohla chybět. Slušelo jí to, hlavně měla mé oblíbené doplňky : kabelku LV, boty Chanel a krásné brýlky.
hilary duff 20th birthday 01

Nejlepší báseně pro Hilary Duff k 20.narozeninám

28. září 2007 v 9:55 -Soutěže-
Ano vím, napsat báseň k narozeninám Hil nebylo nic lehkého, souhlasím, že je to dětinské, ale alespoň se pobavíme :). Mělo to být první obyčejné přání, ale myslím, že báseň si přečte více lidí než dlouhý text, proto báseň. Mám z vás ohromnou radost, že jste se toho tak hezky ujali a mooc vám děkuji, ať vyhraje ta nej báseň!!
Tentokrát jsem se rozhodla udělit umístění sama, ale anketa bude a pomůže mi v rozhodování, je to z toho důvodu, že si nejsem jistá, zda si ti co budou hlasovat přečtou všechny básně a nebo budou hlasovat pro toho koho znají. A i když jsem původně chtěla udělit jen 2 ceny, tak jich možná bude víc, mám hned několik fovoritů :), tak se těšte.