Říjen 2007

Dignity tour 2008-data pro Mexiko a Austrálii

31. října 2007 v 19:02 Novinky z hudby
Z oficiální stránky o Hilary Duff jsem obdržela zprávu s daty koncertů pro Mexiko a Austrálii. Hilary Duff má hodně nabitý program, svou Dignity Tour 2008 zahájí v Mexiku, kde vystoupí hned 7x a každý den bude mít jeden koncert. Už teď ji obdivuji, protože tohle bude velké sousto a po Mexiku následují ještě 3 koncerty v Austrálii.
12.ledna 2008 / 7:30 Mexiko Monterrey, MX Arena Monterrey
13.ledna 2008 / 7:30 Mexiko Monterrey, MX Arena Monterrey
14.ledna 2008 / 7:30 Mexiko Puebla, MX Complejo Siglo XXI
15.ledna 2008 / 7:30 Mexiko Puebla, MX Complejo Siglo XXI
16.ldena 2008 / 7:30 Mexiko Guadalajara, MX Auditorio Metropolitano
17.ledna 2008 / 7:30 Mexiko Guadalajara, MX Auditorio Metropolitano
18.ledna 2008 / 7:30 Mexiko Mexico City, MX Sports Palance
31.ledna 2008 / 7:30 Austrálie Brisbane, AU Brisbane Entertainment Centre
2.února 2008 / 7:30 Austrálie Sydney, AU Sydney Acer Arena
3.února 2008 / 7:30 Austrálie Melbourne, AU Melbourne Rod Laver Arena

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Happy Halloween

31. října 2007 v 17:08 News & Updates

Že nevíte co je dnes za den?! Přeci Halloween :). Tento svátek jak víme se slaví hlavně v Americe, ale myslím, že i u nás se začíná pomalu oťukávat. My už jsme jej společně oslavily halloweenským vzhledem, ale určitě vás potěší přání k Halloweenu z oficiální stránky hilaryduff.com, které opravdu moooc hezké!! Na tomto přání můžete vidět všechny Hilaryiny mazlíčky, určitě by jí to také potěšilo. Co k Halloweenu ještě říct, tedy hlavně v souvislosti s Hil, tak podle jednoho rozhovoru má Hilary Duff velmi ráda svátky a Halloween obzvlášt, proto doufám, že se vydá i přes velkou pracovní vytíženost za zábavou na nějakou halloweenskou párty :).

Rozhovor o Gretě a Britney Spears

31. října 2007 v 13:20
Na tomto videu je Hilary Duff společně s herečkou Mariou Menouno, v interwiu mluví hlavně o natáčení Grety. A ve druhém videu komentuje její kolegini Hilary Duff.
Hilary talks about Greta
Hilary on Britney Spears
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Fotky z Grety-okolí děje, rekvizity

30. října 2007 v 22:06 Fotky filmy
Oficiální web o Hilary Duff, hilaryduff.com nám poskytl fotky k filmu Greta. Fotky zobrazují spíše okolí celého děje a rekvizity než Hil, ale je to pochopitelné, protože fotek s Hil při natáčení máme již teď více než dost. Nepamatuji se, že by u nějakého z filmů, kde si Hil zahrála bylo tolik fotek z natáčení jako právě u Grety a to ještě není natočená :).

Na titulní stránce časopisu FHM

30. října 2007 v 18:26 News & Updates
Hilary Duff nafotila velmi ženský a sexy shoot pro britský časopis FHM a jelikož Hil ukázala, že její vzhled je dokonalý, tak redaktoři tohoto plátku neváhali a na titulní stránku dali její fotku v mini sukni a s holým břichem, nutno uznat, že jí to opravdu sluší! Tady je mini scan titulní stránky, ale věřím, že brzy přibude celý shoot.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky Zdroj:with-hilary.com
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Hilaryiny osobní fotky

30. října 2007 v 18:07 Blog Hilary
Hilary Duff zahrnuje své fanoušky spoustů novinek, ale také fotek na svém osobním blogu. Zde je 50 foteček a z toho je převážná většina s fanoušky, přátli a nebo z různých akcí, jako vystoupení v televizi na Much Music..., ne všechny fotky jsou nové, ale třeba rádi zavzpomínáte na "staré časy".
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Kalendář na rok 2005

30. října 2007 v 16:47 Stuff by Duff
Myslím, že scany z kalendáře pro rok 2005 jste už viděli, ale výběr fotek, které byly na tento kalendář použity, tu zajisté ještě celý nebyl. Osobně se mi tyto fotky líbí až příliš a celý kalendář na mě působí velmi dobrým uceleným dojmem. Je jednoduchý a přitom propracovaný v každém detailu, to mě asi nejvíce zaujalo, když jej srovnám s kalendářem pro rok 2008, tak u mě jednoznačně vede tento.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Greta-fotky z oficiální stránky

30. října 2007 v 16:36 Fotky filmy
Tady je několik zajímavých fotek z natáčení nového filmu Greta, v hlavní roli s Hilary Duff, ale to už jistě víte. Tyto fotky jsou ze setů, které jste zatím neměli možnost vidět, a tak jsem ráda, že nám je na oficiální stránce nabídli a O5 nás trošku vtáhli do děje. Pomalu začínám z těchto fotek cítit charakter celého filmu, který se mi hodně zamlouvá :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Greta má svoji oficiální stránku

30. října 2007 v 16:20 Novinky o filmech
Wau, tak mám pro vás skvělou news. Film Greta má nyní oficiální stránku na MySpace. Dozvíte se zde všechny novinky, základní informace o filmu ... a uvidíte mnoho zajímavých nových fotek z natáčení, které jste prozatím neviděli. Určitě vás budou zajímat i fotky Hilaryiného kluka z filmu, už je tam několik společných fotek, tak na co čekáte, klik na obrázek a spěchejte tam kuknout!!


Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Další fotky z natáčení Grety

30. října 2007 v 16:12 Fotky filmy
I na Hilary Duff přijde někdy únava, je vidět, že je opravdu hodně vytížená a chybí jí spánek.. Role hlavní hrdinky je náročná nejen na hraní, ale působí na celkovou fyzičku člověka, proto se není čemu divit, když Hil na natáčení Grety občas zývne. A jen aby si někdo nemyslel, že je to neslušné, tak vám musím říct, že, pokud nejste ve společnosti lidí, tak si nemusíte dávat před pusu ruku a navíc zývání vám okysličuje mozek a vy se tak probíráte, proto byste jej neměli zadržovat :), spíše bych jej doporučila:D. Jinak fotky z natáčení jsou z 28. října a můžete na nich vidět i Hil s jejím přítelem, který ji pravidelně dodává energii a kyslík taky, jak uvidíte na fotkách :P.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku