Listopad 2007

Něco málo o filmu Safety Glass

30. listopadu 2007 v 23:45 Novinky o filmech
Hilary Duff má za sebou náročné natáčení filmu Greta, který již dotočila a hned se vrhá do další filmové role. Již brzy by měla začít natáčet ve Vencouveru film s názvem Safety Glass. Společně s ní si ve filmu zahraje řada známých filmových tváří, který by měly zaručit určitou kvalitu filmu. Ve filmu uvidíte tyto tváře: Steve Coogan ( Saxondale,Noc v Muzeu ) a Molly Shannon ( American Dad ), kteří nejsou příliš známí, ale jména, která vás budou určitě zajímat a také vás potěší jsou Amanda Seyfried ( Protivný Sprostý Holky,Veronica Mars ) nebo Amber Tamblyn ( Joan z Arcadie , Sesterstvo putovných kalhot ). Myslím, že snad každá holka viděla Protivný Sprostý Holky, a tak pro vás není Amanda neznámou tváří. Hodně by mne zajímalo, zda bude Hil společně s Amandou ve filmu hodně účinkovat a v jaký mezi nimi bude vztah. Nevím jak vy, ale já se už nemůžu dočkat nějakých informací a fotek z natáčení.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.DíkyZdroj:obrázek-justhilary.net

Odlet do Kanady

30. listopadu 2007 v 23:27 Paparazzi
Hilary nedávno dokončila natáčení filmu Greta a už má před sebou další projekt, je to natáčení filmu Safety Glass, které začne co nevidět ve Vencouveru, Kanada, kde Hilary odcestovala. Tady je několik fotek z jejího odletu na letišti v LA.

Hilary nominována v anketě o Hvězdu s nejlepším chováním

28. listopadu 2007 v 19:16 News & Updates
Každým rokem probíhá řada anket, která se týká především celebrit, největší bóm nastává vždy ke konci roku, kdy probíhají ankety typu, která celbrita, byla v tomto roce nejúspěšnější, nejmilejší, nejstylovější a ... Specialistou na tyto aktety je server People.com, který pořádá hned několik anket, Hilary Duff byla také nominována a to do ankety o Hvězdu s nejlepším chováním. Myslím, že Hilary by si tuto anketu zasloužila vyhrát na 100%, nejen za její profesiální chování, ale také za pomoc druhým a to nejen lidem i zvířatům. Společně s Hil jsou v anketě nominováni-Shakira, Ashley Tisdale, America Ferrera, Melinda Doolittle, Leonardo DiCaprio, Ben Affleck, Amanda Bynes a Mandy Moore. Pokud chcete Hilary podpořit, tak pro ni můžete hlasovat kliknutím na obrázek pod textem! Osud Hil je ve vašich rukou využijte svou šanci a dejte hlas hvězdě, která si ji zaslouží.

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.DíkyZdroj:hilarynews.com

Na letišti

28. listopadu 2007 v 18:47 Paparazzi
Hilary Duff v pondělí 26. listopadu odletěla z letiště LAX v Los Angeles, zdřejmě za prací, protože ji již brzy čeká natáčení dalšího snímu s názvem Safety Glass. Měla O5 stylový klobouček, šátek a klasické Conversky, kterými nikdy nic nezkazíte.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.DíkyZdroj:oh-hilary.com

Skvělá novinka, známe datum premiéry War, Inc.

28. listopadu 2007 v 18:30 Novinky o filmech

War, Inc. , známe datum premiéry

Skvělá news!! Možná jste už ani nedoufali, že film War, Inc. bude mít premiéru dříve než v polovině příštího roku, ale zázraky se dějí. Film bude poprvé premiérově představem na filmovém festivale Sundance a poté na základě smuv v různých divadlech. Tady jsou všechna doposud známá data takající se filmíku War,Inc:
  1. "War, Inc" bude mít premiéru v lednu 2008 na filmovém festivale Sundance v Utahu (přesnější datum není známo)
  2. "War, Inc" bude znovu představen 29. května 2008 v Nizozemsku
  3. "War, Inc" a 10. června bude oficiálně představen ve spojených státech (a pravděpodobně i Knanadě)
  4. A kdy bude představen u nás ?Toť otázka, zatím jsem na žádném z českých filmových serverů nezaznamenala jeho premiéru u nás, ale pokud u nás bude, tak s ní počítejte až ke konci příštího roku.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Hilary s Joelem na American Music Awards 2005

26. listopadu 2007 v 16:33 Photoshooty
V dobách, kdy Hilary a Joel Madden byli ještě šťastným párem Hollywoodu byly pořízeny tyto fotky. Shoot byl nafocen před předáváním hudebních cen American Music Awards v roce 2005. Hilary se k této příležitosti oblekla do skutečně noblesní róby a rázem se z ní stala dáma večera. Asi v této době nastává takový důležitý zvrat v jejím šatníku, kdy se začíná oblékat více elegantně a dospěle. U tohoto stylu je dodnes, ale nejraděj má stejně obyčejné tepláky, ovšem v těch by se asi na udílení cen neukázala :).
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Pro Candie's

26. listopadu 2007 v 15:53 Photoshooty
Jak víme Hilary Duff se v minulosti stala tváří módní značky Candie's, která má hlavně v USA velký řetězec obchodů s oblečením a doplňky. Proběhlo několik kampaní, kterých se jako tvář značky účastnila a nafotila pro ni několik shootů a také reklam. Zde jsou fotky z focení shootu pro reklamu a na plakáty. Fotky se mi líbí opravu moooooc, Hil tam má úžasné vlásky.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Miley Cyrus o Hilary Duff

25. listopadu 2007 v 21:00
Miley Cyrus o Hilary Duff

Mladá populární Disney hvězdička Miley Cyrus, známá jako hvězda z televizní show "Hannah Montana", se nedávno zmínala hned ve dvou interview o herečce a zpěvačce Hilary Duff. "Někdo, kdo mne ovlivňuje po hudební stránce...Chci být opravdu jako Hilary Duff. Moc chci být jako ona, protože, když byla malá, dělala stejnou věc jako já, ve 13 letech začala na Disney show Lizzie McGuire a hodně věcí, které dělala jako dítě se navzájem podobají. Tak vážně mylím, že je cool, je ta pravá." V dalším rozhovoru se zmínila, že kariéra, kterou by chtěla mít kromě její vlastní je kariéra Hilary. "Zůstala opravdu výborná a skutečně úspěšná, to je to co chci dělat!"
Myslím, že si Miley nemohla ani lépe vybrat, Hil, jak říká zůstala výbroná, tím měla na mysli, že ji sláva nijak nezměnila a stala uznávanou umělkyní a vzorem mnohých dívek po celém světě a to i takové hvězdy jako je Miley, je sice mladá, ale její kariéra je už velmi slibně rozjetá, proto bych jí popřála hodně štěstí do budoucna a Hil samozřejmě také a doufám, že bude vzorem teenagerů i nadále :)
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

V časopise Seventeen

25. listopadu 2007 v 20:20 News & Updates
Hilary se objevila v časopise Seventeen a já vám přináším jeho scan stránky, kde má Hil výběr úžasných fotek. Na každé má jiné vlásky a tak můžete porovnat, který účes jí nejvíce sluší a také, který outfit. Já hlasuji pro účes číslo eee :D...2,5,6...a outfit 2,6.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Schůzka s Aaronem Carterem

25. listopadu 2007 v 20:12 Paparazzi
Přináším vám několik exkluzivní fotek v perfektní kvalitě, z 15. listopadu, kdy se Hilary Duff setkala se svým ex-přítelem Aaronem Carterem. Aby jste si nemysleli, nešlo o žádnou tajnou schůzku, protože Hil a Aaron nemjí co skrývat, jsou to pouze přátelé a jejich schůzka byla výhradně obchodní.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku