Listopad 2007

Hil kupuje juice

15. listopadu 2007 v 13:29 Paparazzi
Hilary byla včera 14. listopadu vyfocena v LA, kde si kupovala ovocný juice z čerstvého ovoce, přitom stíhala telefonovat a žonglovat s klíčemi :). Zaujaly mne její boty a jensy, fakt suprovní, tiše závidím!!Nejvíc jí ovšem závidím to teplo, které je v Los Angeles v listopadu, to se u nás říct nedá.
nov14.jpg

Podpoř Hil na Kids’ Choice Awards Italy

15. listopadu 2007 v 13:18 Novinky z hudby
Hilary Duff byla pro tento rok nominována na Kids' Choice Awards Italy v kategorii Nejlepší hudební výkon. Kdo tuto cenu získá je jen a jen na vás, právě vy si vyberete nejlepšího umělce v každé z mnoha kategorií. Společně s Hil jsou nominováni Justin tiberlake, Green Day a Avril Lavigne. Hlasovat můžete pomocí internetu (klik na obrázek, pak dejte kategorii {Miglior Cantante/Gruppo Internazionale}a kliknetě na foto Hil a pak Vota) do 30 listopadu a 1. prosince proběhle předávání těchto cen v italském Miláně. Máme se tedy na co těšit, snad Hil nevyfoukne cenu někdo jiný.
kca.jpg
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Hilary Duff 2x v jednom roce na vrcholu hitparády!!

14. listopadu 2007 v 19:45 Novinky z hudby
Myslím, že většina lidí již dlouho nepochybuje o tom, že Hilary Duff je dobrá zpěvačka a zaslouží si uznání stejně jako její kolegyně (Avril, Rihanna...). Mám dojem, že je Hilary v tomto směru ač bez důvodně malinko opomíjena, ale vypadá to, že se konečně dočká zaslouženého uznání. Nikdy bych netvrdila, že je Hilary Duff vážně skvělá, kdybych o tom nebyla vnitřně přesvědčena, ale byla jsem a nyní jsem ještě víc. Hil v tomto roce dosáhla v pěvecké kariéře nebývalého skuku vpřed. Nejen, že se výrazně zlepšila po pěvecké stránce, ale také v tanci. A úspěch na sebe nenechal dlouho čekat.
Hilary Duff se jako jedné z mála umělců v historii hitparády Billboard Hot Dance Airplay podařilo obsadit 2x nejvšší stupínek a to se singly ze stejného alba a v jenom roce!! Hil na 1. místě dominovala téměř 2 měsíce, nejprve s písní With Love od 2. června a 25. srpna píseň With Love vystřídala píseň Stranger. Po Hilary Duff se takového úspěchu dočkali pouze dva umělci David Guetta a Rihanna. Gratuluji!!!

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Hil jde na Pilates

14. listopadu 2007 v 18:42 Paparazzi
Hilary byla včera přistižena fotografy, jak jde na hodinu Pilates v Burbanku, podívejte se na několik fotek.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Hil v Top 10 jako nejpopulárnější celebrita

13. listopadu 2007 v 22:50 News & Updates
Servr AskMen.com vyhlásil na měsíc listopad anketu o nejpopulárněnší ženu a vy jste pomocí svých hlasů rozhodli o tomto pořadí hvězd.

1. Jessica Alba
2. Megan Fox
3. Lindsay Lohan
4. Paris Hilton
5. Britney Spears
6. Vanessa Hudgens
7. Halle Berry
8. Hayden Panettire
9. Angelina Jolie
10. Hilary Duff

Hilary Duff se probojovala do první desítky a přestože je až na jejím chvostu, tak si myslím, že je to hezké umístění. Top 10 je přeci Top 10 a kdo tam patří je jednoduše nej a to Hil je i bez této ankety!! 05 mooooooooc gratuluji!!!
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Stranger na CD Much Dance 2008:

13. listopadu 2007 v 22:45 Novinky z hudby
Nejnovější single Hilary Duff z desky Dignity s názvem "Stranger" bude zahrnut v na kanadském CD: Much Dance 2008:
Much Dance CD- je největší mix CD v Kanadě. Najdete tam jen několik opravdu nejlepších a prověřených hitů tohoto roku. Pokud se na tomto CD objeví vaše píseň, tak je to známka toho, že jste vážně dobří a je to velká poklana.
Hilary Duff se na tomto výběrovém CD objevila již v roce 2004 s hitem "Why Not" a v roce 2005 s písní "Our Lips Are Sealed". Nyní je její píseň Stranger zařezena hned jako druhý track-to je velká věc!! Hil Gratuluji, wau, jsem vážně, šťastná, že ti toto místo patří.
No a máte-li o cd zájem, tak si jej budete moci koupit již od 20. listopadu tohoto roku. U nás jej zřejmě neseženete, ovšem můžete si jej objednat přes internet, a abyste věděli na jaké interprety se můžete dále tešit, tak vám zde přináším track list.
1. JUSTIN TIMBERLAKE - Lovestoned
2. HILARY DUFF - Stranger
3. NELLY FURTADO - Do It
4. KAT DELUNA f. ELEPHANT MAN - Whine Up
5. WILL.I.AM - I Got it from my Mama
6. SEAN KINGSTON - Beautiful Girls
7. GWEN STEFANI - Now That You Got It
8. BELLY f. GINUWINE - Pressure
9. FERGIE - Personal
10. TIMBALAND - Give it To Me
11. T-PAIN f. YUNG JOC - Buy U A Drank
12. RIHANNA f. JAY Z - Umbrella
13. KANYE WEST - Can?t Tell Me Nothing
14. 50 CENT - Amusement Park
15. CHRISTINA AGUILERA - Candyman
16. AVRIL LAVIGNE - Girlfriend f. Lil Mama
17. TIGA - You Gonna Want Me
18. P!NK - U + Ur Hand (Bimbo Jones Remix)
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky Zdroj:hilarynews.com

Děti ve V.B. by chtěly za paní učitelku Hilary Duff

13. listopadu 2007 v 20:12 Články o Hil
Mezi studenty ve Velké Britání proběhla velmi zajímavá ankteta, kterou pořádala Dětská
společnost-The Children' s Society a na co studentů ptali? Která celebrita by byla dobrým učetelem?! Děti měly hodně známých favoritů, které jmenovali a také vyzdvihovali v jakém předmětu by byla danná celebrita nejlepší. Tato anketa proběhla vůbec poprvé a Hilary Duff udělala na mnohé děti velký dojem, v anketě jí patří úžasné 5. místo a to je myslím velká pocta. Pro mne osobně by byla větší než pocta od odborníků, co víc potěší jak pochvala od fanoušků :), nemám pravdu? Děti si vybraly určitě dobře, já mít n výběr, tak neváhám a zvolím si právě Hil a v jakém předmětu by jí to nejvíce šlo?... Určitě v Angličtině :). Co si o této anketě myslíte vy a dokážete si vůbec představit Hilary Duff na pozici učitelky?!
Na to, které další celebrity by byly podle anglických dětí dobrými učiteli se můžete podívat v této tabulce top10
  1. David Tennant
  2. JK Rowling
  3. Billie Piper
  4. David Beckham
  5. Hilary Duff
  6. Kylie Minogue
  7. Tracey Beaker
  8. Richard Branson
  9. The Queen
  10. účinkující v High School Musical
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Hilary a Haylie odchází ze salonu

13. listopadu 2007 v 19:51 Paparazzi
Sestry Duffovy se nyní vidí velmi zřídka a proto se snaží každou volnou chvíli využít naplno. Včera se holky vydaly do salonu v Západním Hollywoodu, kde v klidu relaxovaly a odpočinek jim určitě prospěl. Podle jejich tváří bych typovala, že absolvovaly také masáž obličeje, jsou totiž trochu požvýkané :), ale i tak krásné, podívejte se na fotečky.nov12.jpgTento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky, Zdroj:oh-hilary.com/
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Bude druhý díl Moderní Popelky, ale ...

13. listopadu 2007 v 19:40 Novinky o filmech
Před časem se na internetu objevila informace o druhém dílu Moderní popelky, ale nikdo moc nevěřil, že se tato zpráva potvrdí a potvrdila. Radujete se, ale zbytečně, protože Hilary Duff se v druhém díle popelky neobjeví. Ano je to tak, bohužel Hilary jako krásnou Sam neuvidíte a taktéž sympaťák Chad M. Murraye si v pokračování nezahraje, ale i tak nezoufejte, protože filmík to bude určitě krásný. Většina z nás se na něj ráda podívá, i když tam nebude Hil a navíc Hil už nikdo neodpáře úspěch, jaký zaznamenala v prním díle a mezi námi má většinou první díl větší úspěch než ten druhý :). Je to sice velká škoda, ale myslím, že Hil by roli ani nepřijala, nedávno se nechala slyšet, že chce vystoupit ze stínu těchto teenagerských rolí. A kdo si tedy zahraje popelku a prince?!...Selena Gomez a Drew Seeley. Oba jsou to mladí, krásní a talentovaní lidé, tyto role jsou pro ně výzvou, a proto doufám, že se jich zhostí co nejlépe. Scénář pro druhý díl popelky píše Jane Lynch a Emily Perkins a režie se ujme Damon Santostefano, dá se tedy očekávat, že první a druhý díl budou 2 odlišné filmy. Tak uvidíme, zda bude druhý díl Moderní popelky úspěšný, tak jako ten první.Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky, Zdroj:hilarynews.com/,justhilary.net-obrázek

Natáčení Grety - 6. listopadu

13. listopadu 2007 v 19:15 Fotky filmy
Přináším vám fotky z 6. listopadu, kdy měla Hilary natáčecí den Grety a musím říct, že točila fakt skvělou scénu, plnou adrenalinu a zábavy, už teď je mojí oblíbenou a to není ještě celá natočená :)
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky, Zdroj:duffworld.com,duff-online.org
Hilary Duff GretaHilary Duff GretaHilary Duff Greta