Listopad 2007

Procházka po N.Y.

3. listopadu 2007 v 11:40 Paparazzi
Hilary si dala pauzu od práce a plně se věňuje svému příteli jako on jí. Společně se procházel po New Yorku a povídali si. Hil vypadala moc hezky a šťastně, což je důležité, že by se na ni v lásce konečně usmálo štěstí! Snad ano.
nov21.jpg

Hil a Mike v klubu Pink Elephant

2. listopadu 2007 v 20:50 Paparazzi
Hilary a Mike vypadají čím dál více šťastněji. Důkazem jsou tyto fotky, kde oba zářili štěstím, je to určitě i proto, že jsi jsou nyní vzácnější, protože Mike hraje hokej a Hil natáčí Gretu. Nevidí se tak často jako dříve a za každou společnou chvilku jsou vděční. Včera si vyrazili do Ten June a pozděj šli do klubu Pink Elephant. Oba se sladili do elegantního a hlavně Hil to velmi slušelo, zaujal mě top a úžasné doplňky :).
Fotky nyní přidávám v mini provedení, ale při kliknutí se zvětší.
001.jpg002.jpg003.jpg005.jpg009.jpg006.jpg

Natáčení Grety - 1. listopadu

2. listopadu 2007 v 20:31 Fotky filmy
Set fotek z Grety-1. listopad 2007.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Natáčení Grety - 28. října - 30. října

2. listopadu 2007 v 20:27 Fotky filmy
Přináším vám fotky z 2 natáčecích dnů Grety. Hil můžete vidět při práci, ale i mimo scény. Na některých fotkách má novém kostýmy, a tak se nám zase rozšířil její šatník v tomto filmu.Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Natáčení Grety - 29. října

2. listopadu 2007 v 20:20 Fotky filmy
Další fotky z 29. října a filmu Greta, Hilary je tu společně se svým filmovým partnerem v červeném auťáku a při scéně velmi prší, Hil je pak pěkně zmoklá. Podívejte se na všechny fotky, protože nej jsou ty, kde je Hilary v pyžamu:)

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Pro magazín FHM- neskutečně sexy!

1. listopadu 2007 v 20:06 Photoshooty
WAAAAAAAAU!!! To je moje reakce na nejnovější photoshoot Hilary Duff. Zdálo se vám, že je na nějkých fotkách Hilary sexy, vyzávavá, smslná ..., tak jste se spletli, protože to je až teď!! Ani nevím jak vyjádřit tu velkou sílu, která v těchto fotkách je a to jak se mi celý styl shootu líbí. Neznám české slovo, které by znělo tak hezky jako BEAUTIFUL! Shoot byl nafocen pro časopis FHM na prosinec tohoto roku. Nyní se začaly objevovat informace, že Hil je tam přitažlivě krásná, ale vylepšená. Asi jste si všimli většího poprsí, ovšem střih šatů hodně přidává a Hil může mít pod šaty také push-up podprsenku, rozhodně nesouhlasím s tím, že má silikony!!
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku