Prosinec 2007

Osobní fotky Hil, kde se skvěle baví

31. prosince 2007 v 19:49 Blog Hilary
Hodně lidí co znám si myslí, že Hilary je velká slušňačka a nedokáže se bavit, ale já už dlouho vím, že bavit se opravdu dokáže, myslím, že tyto fotky vám Hil ukáží z jiného pohledu. Tyto fotky jsou především z akcí s kamarády a Hil nám je poskytla na svém bločku, díky.

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Znovu-vydání zrušeno?

31. prosince 2007 v 16:12 Novinky z hudby
Znovu-vydání zrušeno?

Tak tuhle velmi znepokojivou zprávu, byste si měli určitě přečíst.
Podle mnoha zdrojů, znovu-vydání desky Hilary Duff Dignity bylo zrušeno. CD mělo obsahovat remixy všech známých písní z předešlého Dignity plus nové nahrávky od Hilary Duff. Ať tak nebo onak,podle nedávných zpráv bylo vše zrušeno s vyjímkou singlu Reach Out. Jestli si vzpomínáte Play With Fire vyšel také o moc dříve než samotná deska Dignity. Podle všeho Hilary plánuje udělat to samé. Podle nějakého zdroje Hilary chystá dát znovu-vydání do "šrotu" a chce začít pracovat na úplně novém projektu na rok 2008.Plánuje uvolnit Reach Out jednotlivě před aktuálním albem,aby tak dala fanouškům "ochutnat" co pro ně připravuje.Snad se brzy dozvíme více.
Moc díky Ann za překlad, nj byla rychlejší :), nemá cenu článek přepisovat, protože by byl stejně téměř totožný.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky. Zdroj:www.justhilary.net/

Photoshoot 92

31. prosince 2007 v 11:27 Photoshooty
Tento shootík se mi vždycky líbil, ale ani nevím pročdoufám, že zaujme i vás.
3hilaryd-dot-org_photoshoots28-02.jpg3hilaryd-dot-org_photoshoots28-04.jpg3hilaryd-dot-org_photoshoots28-03.jpg

Photoshoot 91

31. prosince 2007 v 11:22 Photoshooty
Batikovaná Hilary :)
3hilaryd-dot-org_photoshoots27-01.jpg3hilaryd-dot-org_photoshoots27-03.jpg3hilaryd-dot-org_photoshoots27-02.jpg

Haylie nakupuje před odletem do Mexika

31. prosince 2007 v 10:43 Paparazzi
Ještě předtím než Haylie Duff odletí společně s Hilary do Mexika, kde se chystají slavit Nový rok, tak se Haylie vydala do obchodů, aby využila povánočních slev. Včera ji paparazzi zachytili v obchodě Barney a v Nike v Beverly Hills. Škoda, že na nákupy nevzala taky Hilary.
Doufám, že když paparazzi ví, že sestry Duffovy poletí do Mexika, tak na ně budou čekat na letišti LAX v LA :).

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky. Zdroj:hilarynews.com

Happy New Year

30. prosince 2007 v 12:26 Novinky na blogu
To nám to uteklo, nemám pravdu ? Ani jsem si rok 2007 nestihla pořádně užít a už je za mnou, ale o to mám důvod navíc, proč začít rok 2008 pořádně crazy a užít si ho. Nechci tady psát žádně novoroční přání, protože vím, že by to bylo tak na 2 A4 :D, a tak se budete muset spokojit s málem. Všem vám přeju, aby jste do Nového roku 2008 vykročili tou správnou nohou, byl plný lásky, štěstí a úspěchů, užijte si ho a pořádně ho oslavte :). Prostě Happy New Year !!!!!!
A Hilary přeju to co jsem přála i vám, ale také, aby její kariéra jen a jen vzkvétala, aby přišlo hodně nabídek a aby jí to s Mikem vydrželo a byla stále svá, taková jakou ji všichni milujem :).
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

7 nejvyhledávanějších osobností na Yahoo

30. prosince 2007 v 0:14 News & Updates
Doufám, že už to není únavné, ale znovu vám přináším jeden zajímavý žebříček ve kterém se, jak se dá předpokládat objevila i Hilary.
Jméno Hilary Duff bylo v skoro uplynulém roce 2007 zadáváno do mnoha internetových vyhledávačů po celém světě, ale především do toho nejrošířenějšího jménem Yahoo.com. Hilary Duff se umístila na 7. místě v žebříčku Top nejvyhledávanějších celebrit, což jen dokazuje zájem o její osobu a to nás moc těší. Populární zpěvačka a herečka měla dost poklidný průběh roku, tedy hlavně pro novináře, nebyla zatknuta a nebyla ani na žádném léčení, přesto fanoušci na hvězdu seriálu "Liziie McGuire" nezapomněli a to je úžasné. Hilary není hvězdou, která musí dělat skandály, aby na sebe přitáhla pozornost, lidé si jí všímají právě proto, že je taková jaká je, nesnaží se získat pozornost. A kdo žebříčku kraluje, není to žádné překvapení Britney ho jasně vede, ovšem ani Paris nechybí na medailové pozici :).
Tady je Top 11 nejvyhledávanějších osobností na Yahoo :
 1. Britney Spears
 2. Beyonce Knowles
 3. Paris Hilton
 4. Lindsay Lohan
 5. Fergie
 6. Avril Lavigne
 7. Hilary Duff
 8. Akon
 9. Miley Cyrus
 10. Shakira
 11. Chris Brown
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Videoklip With Love je nejlepším videoklipem za rok 2007 v Latinské Americe

29. prosince 2007 v 23:54 Novinky z hudby
Videoklip With Love je nejlepším videoklipem za rok 2007 v Latinské Americe

Ani nevím, zda je to možné? Dnes jsem váš už informovala o úspěšnosti písně Stranger a nyní přišla velmi zajímavá zpráva o úspěšnosti písně With Love. V Latinské Americe se videoklip k písni With Love umístil na 1. místě v rekapitulaci Top 10 nejlepších videoklipů z rok 2007. Wau! No a aby toho nebylo málo, videoklip Stranger se umístil na 23. příčce, což vůbec není k zahození. Je to jako souboj o to, která z písní je úspěšnější. Ovšem důležité je, že je jedno kdo bude vítězem, protože obě písně jsou z jedné desky a od jedné zpěvačky... Hilary Duff a ta bude výherkyní v obou případech!! Gratulujeme!!
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Hil a kozačky nad kolena

29. prosince 2007 v 23:36 Image
Hilary Duff se už nějaké ten pátek pohybuje nejen ve světě filmu, ale taktéž stylu, miluje módu, sleduje co je právě trendy..., ikdyž by nemusela, protože sama udává styl, je ráda o krok napřed a daří se jí to. Cigaretové kalhoty jsou už dlouho neodmyslitelným kouskem v našem šatníku, ale aby jste bylo opravdu IN, měli byste si pořídit hooodně vysoké kozačky, nejlépe nad kolena, protože ty teď vážně letí. Své o tom ví nejen Hilary, ale také Carrie Underwood a Kate Moss, no a ty by přeci nemohly šlápnout vedle. Inspirujte se u krásek Hollywoodu, sluší jim to, nemám pravdu?
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky. Zdroj: za foto děkuji - petas6.blog.cz

Ocenění

29. prosince 2007 v 14:14 FOR US
Jedno krásný ocenění, který mě fakt dojalo :), díky!!!