Únor 2008

Hil kráčí ke svému autu s obědem

25. února 2008 v 21:25 Paparazzi
Tady jsou další fotky z 23. února, kdy Hil navštívila jednu z restaurací, aby si koupila oběd. Hmm teď mám zrovna chuť na ten její juice :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Spring Harmony

25. února 2008 v 17:27 Desingy stránky
Tu čumíte co :D??!...nj zase jsem změnila lay. Ne že by se mi předešlý vzhledík nelíbil, ale prostě mne popadla tvořivá nálada a výsledek už vidíte sami. Není to žádný zázrak, ale mě se tento desing líbí. Původně jsem tu sice chtěla dát jiný(no asi 4 jiné :P), ale mám dojem, že jsme tu nedávno podobný barvy vzhledíku měli, a tak jsem se nechtěla opakovat. Tím pádem tu vznikl problémek :), co s tím naplánovaným vzhledem?...nechám to na vás. Tady je jeho náhled a pokud byste ho tu někdy budoucnu rádi viděli, tak mi to písněte do komíků a pokud ne, tak neva, dám ho třeba do volných vzhledíků :). A samozřejmě nezapomeňte komentovat Spring Harmony!!!
Náhled předešlého vzhledíku:

Fotky z Dignity tour od Martina Häuslera

24. února 2008 v 15:15 Photoshooty
Nádhera!! Mám pro vás překrásnou vzpomínku na Dignity tour 2008. Hilary Duff si najala profesionálního fotografa, který ji měl zachytit při její tour. Martin Häusler se do své práce ponořil a vznikly, tak nádherné fotky, že pro jejich popsání slova nestačí. Je to fascinující výsledek, podívejte se. Řekla bych, že tyto fotky nepatří do sekce Fotky z koncertů, ale zařadila bych je na vyšší úroveň do Photoshootů.

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Hil si zašla pro oběd

24. února 2008 v 14:01 Paparazzi
Herečka Hilary Duff se zastavila 23. února do místní restaurace Brentwood, kde si koupila oběd a vzala si ho s sebou. Mám pro vás 3 fotky, ale Hil se na nich dokonale kryje, a tak není moc vidět.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Moderní popelka na Primě-nenechte si ujít

24. února 2008 v 11:03 Novinky u nás
Není to tak dlouho, co byla v televizi odvysílána Kadetka Kelly a už se připravuje další film v hlavní roli s Hilary Duff. Nyní se můžete těšit na asi nejznámější film, který má Hil na svém kontě a to na Moderní popelku tedy A Cinderella Story. Tento film nám nabídne televize Prima 1. března, tak se nezapomeňte dívat, ale nebojte, já vás na něj určitě ještě upozorním.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Fotky z reklamy na Disney mobile

24. února 2008 v 10:38 Stuff by Duff
Jak víme, Hilary Duff natočila pro společnost Disney reklamu na mobilní telefon, ale prozatím jsme neměli přístup k žádným fotografiím, které by se týkaly vzniku této reklamy. A tak vám alespoň přináším fotky, které jsou vystřižené přímo z reklamy. Jejich kvalita není nijak závratná, ale dá se na ně dívat :), tak se kukněte, některé momentky jsou fakt hezké.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.DíkyZdroj:hilarypassion.net/

Greta-fotky z Hilaryina filmového domu a restarace

24. února 2008 v 9:54 Fotky filmy
Wau, mám pro vás 14 nádherných fotek z prostředí Grety. Uvidíte dům, který bude Hilaryiným filmovým domovem a také fotky restaurace, kde bude pracovat jako servírka. Tyto fotky na mne fakt zapůsobily, celý dům je zařízený v úžasném starém stylu, už se Grety nemohu dočkat.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Safety Glass

23. února 2008 v 23:53
Dlouho nebyla žádná zmíňka o filmu Safety Glass, který Hilary Duff právě natáčí, až nyní. Mám pro vás video, jak vznikala jedna scéna tohoto filmu. Není to nic extra, ale určitě vám trochu víc přiblíží celý charakter filmu. Tak se podívejte.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Hilary podporovala svého miláčka na hokeji

23. února 2008 v 23:41 Paparazzi
Hil podporuje svého přítele Mikeho na zápasech v každé volné chvíli a 18. února zavítala na zápas New York Islanders vs The San Jose Sharks. Zde je fotka Hil z tribuny.

Hil, Haylie a kamarádi v klubu Mr. Chow’s

23. února 2008 v 23:35 Paparazzi
Sestry Duffovy jsou pařmenky, jak se patří a tak společně navštěvují kluby v LA. Naposledy se Haylie a Hil vydaly do klubu Mr. Chow's, kde si užily s kamarády hezký večer, přestože je do klubu doprovázelo kvantum fotoreportérů, nenechali si zkazit náladu. Moooc, ale vážně moooc jim to slušelo, už si ani nepamatuji, kdy jsem viděla Hil tak krásnou.Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku