Duben 2008

Hilary v show Regis a Kelly

28. dubna 2008 v 20:25 Fotky z akcí
Hilary Duff jak víme navštívila 28. března talkshow Regis & Kelly, aby propagovala její nejnovější film War, Inc., který se již brzy premiérově představí. V interview Hilary mluvila o její nové filmové roli, jejím příteli Mikovi Comrie a dalších témat týkajících se její kariéry a osoby. Na show si Hil oblékla krémovou sukni a top, měla fakt úchvatné vlasy, no co říct, koukejte!!!
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.


Nákupy Mika, Hilary, Haylie a Susan v N.Y.

28. dubna 2008 v 20:10 Paparazzi
Hilaryin přítel Mike byl velmi dobře přijat do přátelské rodiny slečen Duffových, svědčí o tom i společné rodinné nákupy z 27. března, kdy vyrazil Mike, Hilary, Haylie a Susan na nákupy do New Yorku. Mike jako správný getleman nosil Hil tašky a podle fotek jí je nedal, ani když si je chtěla vzít sama, tak to má být, přeci se dáma nebude nosit s taškami. Moooc jim to slušelo, jejich láska jen kvete :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Zahrej si Turbo Racer s Lizzie McGuire

27. dubna 2008 v 22:36 Co se jinde nevešlo
Nudíte se?, tak je tu něco pro vás, protože u této hry se rozhodně nudit nebudete. Už jen představa, že budete jezdit v závodní formuli s Lizzie McGuire je dosti zajímavá a co teprve, když si tu jízdu vyzkoušíte! Je to fakt zábavná hra a jedna z mála, která se týká Hilary, tak ji zkuste je to fakt zábava :D. Stačí kliknout na !!!PLAY!!!
a budete moci hrát.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Paparazzi fotí Hil v garážích a také video, jak jde od kadeřníka

27. dubna 2008 v 17:09 Videa Paparazzi
Hilary je pronásledována fotografy každým dnem, někdy se s nimi vyjít dá a jindy ne. Na blikající fotoaparáty se těžko zvyká a člověk musí mít pevné nervy a být psychicky vyrovnaný a silný, aby takový nápor unesl. Hil to naštěstí zvládá, ale kolikrát je mi vážně líto, třeba na videu z podzemních garáží, když odcházala z losangelské nemocnice. Na dalším videu můžte vidět jak jde o kadeřníka rovnou na nehty.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Hilary v magazínu Shout

27. dubna 2008 v 15:54 News & Updates
Hilary Duff se objevila v dubnovém čísle časopisu Shout a já vám z něj přináším 4 scany. Hilary je v něm představena hlavně jako žena, která zvládá herectví, zpěv i módu.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.DíkyZdroj:ultimatehilary.org
Scany najdete, když kliknete na celý článek.

Trend ve fotografování, návrat do 60.let-Lindsay Lohan as Marilyn Monroe...Hilary Duff as Bonnie Parker

27. dubna 2008 v 11:56 Články o Hil
Ráda sleduji co se děje v showbussinesu, a tak mi nic neunikne :). Jak všichni víme, i když jde doba dopředu, tak se někdy vracíme zpět, třeba v módě. Není tajemstvím, že se návrháři nechávají inspirovat ve své tvorbě třeba 60. léty a podobná inspirace se nyní začíná objevovat i ve světě fotografování. Mezi hollywoodskými fotografy nastal nový trend a to fotit stávající hvězdy filmového a hudebního nebe, podle významných hvězd a legend Hollywoodu.
Mezi hvězdy, které byly v podobném stylu vyfotografovány patří například Lindsay Lohan a také Hilary Duff. Obě mladé, krásné a charismatické hvězdy, které v současné době patří mezi největší talenty si vybraly prestižní bulvární plátky, aby pro ně nafotili photoshoot, který bude mít námět ze slavné historie Hollywoodu. A v obou případech se jednalo o obnovení shootů ze slavných 60. let. Začneme od známějšího a v médiích velmi diskutovaného focení Lindsay Lohan. Lin nafotila sérii lechtivých snímků pro magazín New York, která zdařile napodobuje proslulé fotografie sexbomby Marilyn Monroe z roku 1962. Tyto legendární fotky byly pořízeny těsně před její smrtí (Právě po focení tohoto shootu v noci ze 4. na 5. srpna 1962 přestalo být srdce její srdce). Zajímavostí tohoto shootu je, že Lindsay fotil stejný fotograf jako tehdy Marilyn, Bert Stern, a tak jsou fotky skutečně velmi podobné. Až na to, že Marilyn uměla sv tělo skvěle prodat a na fotkách působí přirozeně, kdežto Lindsay tu vypadá trochu uměle, je to jen můj názor, vy jej můžete mít jistě jiný, možná je to tím, že originál je "originál". Pro mne je tento shoot nenahraditelný!! Na druhou stranu jsem ale ráda, že jej Lindsay připomněla. Marilyn bude vždy nesmrtelnou legendou a zmíněný photoshoot také.
I Hilary Duff nedávno pózovala jako slavná Bonnie Parkerová, která byla hlavní hrdinkou filmu Bonnie a Clyde. Tento film natočil roku 1967 Arthur Penn a byl k němu nafocen i photoshoot a právě podle tohoto shootu byla nafocena Hilary pro titulní stránku časopisu Allure. Hil na toto focení nalíčila Brigitte Reiss-Andersen, která neměla vůbec snadnou práci, než z Hil vytvořila ženu podobající se Bonnie, ale nakonec to zvládla skvěle. Tvůrčí vedoucí Hilary oblékl do svetru Marca Jacobse, šatů Dereka Lama, šátku Chanell a konečně slavného baretu značky Kokin. A pak už byla úplně jako Bonnie, jen jí chyběl Clyde. Myslím, že tento shoot se vydařil a úplně na nás dýchl tu atmosféru jako ve filmu. Podívejte se na fotky, které jsem vám připravila k porovnání-Lindsay vs Merilyn a Hilary vs Bonnie.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Hilary si zašla do fastfoodu

27. dubna 2008 v 8:51 Paparazzi
Hilary si zašla 25. dubna na malé občerstvení do fastfoodu a odnesla si s sebou kolu, časopis a pytlík s jídlem, copak asi ukrýval?...na její cestě do obchodu ji doprovázel její bodyguard, ale ne Troy, byl to další člen její ochranky, mno bohužel nevím jeho jméno, ale po Hilaryném se objevuje jako ochránce poměrně často. Mimo jiné to Hilary moc sluší!!

Zahraje si Hilary Duff v Beverly Hills, 90210?!

27. dubna 2008 v 8:36 Novinky o filmech
Beverly Hills
Zapomeťe na Shannen Doherty!Hilary Duff by se mohla stát novou tváří úspěšného seriálu Beverly Hills, 90210.Jisté zdroje tvrdí,že producenti z CW'S 90210 nabídnuli Hilary,aby hrála v několika sériích.Žádná reakce z její strany však nevzešla a ani CW nic nepotvrdilo.Podle zdrojů by měla Hilary stvárnit Anniy Mills. Annie je studentkou herectví žijící v Beverly Hills - stejně jako její předchůdkyně.Namísto "Color Me Badd" poslouchá emo skupiny.Touží dát se k alternativní partě jejího adoptivího bratra - Dixona.Je to dívka, která má ráda pozornost.Že by se právě kvůli této roli vrátila Hilary ke svému "sladkému" vzhledu? Všechno je možné,ale nesmíme zapomenout - Hil už dlouhou dobu tvrdí,že s rolemi středoškolaček skončila.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.DíkyZdroj:justhilary.net/

Hil,Haylie a Susan pro In Style

27. dubna 2008 v 8:30 Photoshooty
Photoshoot pro časopis In Style, kde se společně objevily sestry Duffovy se svojí maminkou Susan Duff. Zatím se můžete podívat jen na 2 fotky+scan časopisu, ale jsou skutečně krásné.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.DíkyZdroj:ultimatehilary.org

Hilary a Mike odcházejí z Barney's v Beverly Hills

24. dubna 2008 v 22:29 Paparazzi
Den Hilary a Mika neskončil líbáním před domem, ale byl to teprve začátek jejich krásného dne. Mike ještě zašel s Hilary na oběd do Barney's v Beverly Hills a poté se rozloučili a Hil pokračovala v brouzdání ulic a obchodů v Beverly :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku