Červen 2008

DVD War, Inc. pro brazilský trh

30. června 2008 v 12:44 Fotky filmy
Film War, Inc. se po státech řítí opravdu válečnou rychlostí. DVD s filmem je v USA nějakou dobu na trhu a nyní vznikla i verze pro brazilský trh. Zde je scan obalu tohoto DVD, už se těším na další veze obalů.
níže v HQ

Oběd

30. června 2008 v 11:20 Paparazzi
Přináším vám další fotky Hilary a Susan z odchodu z rastaurace Mo's v Toluca Lake. Konečně si Hil můžete prohlédnout zblíska v etno šatech.

Hilary s mamkou na obědě

30. června 2008 v 10:28 Paparazzi
Určitě jste si všimli, že maminka Hil, Susan, zhubla a vypadá lépe, je to určitě díky stravě a cvičení. Spolu s Hilary nyní chodí na lehké obědy, které si nosí s sebou domů. Tentokrát si daly salát v Mo's. Hilary měla lehké letní šatym, které se mi dost líbily, nj v LA je HOT!
Click to view full size imageClick to view full size image

Hil dostává dárek- náramek- naCartier's 3rd Annual Loveday Celebration

29. června 2008 v 16:39 Videa akce
Jedna z velkých akcí, které se Hil zúčastnila, byla jistě Cartier's 3rd Annual Loveday Celebration. Na její modrou róbu se zlatými doplňky budeme ještě dlouho vzpomínat. Hil na tuto akci doprovodil přítel Mike a sestra Haylie. Krásné dámy obdržely od Cartiera malou drobnost, náramek na ruku. Zde je hezké video, jak Hil dostává náramek, také se na něm fotí s Haylie a Mikem. Kukněte je moc milá. Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně časuDíky

Blog Hilary 26. června "LA is hot, hot, hot!"

29. června 2008 v 15:37 Blog Hilary
Hilary Duff: "Dobré ráno!"
"Dneska jsem u zubaře! Nic zábavného! V LA je horko, horko, horko! Byla jsem doma a uklízela jsem věci kolem domu. Bylo to hezké a milé, probírat se na skrz vším tím, co jsem za poslední roky mého života nahromadila na cestách. Neměla jsem ještě šanci zlikvidovat věci, které v každém případě nechci!!! Cítím se jako totální balící krysa!!...:)smích:). Po tomto týdnu bych měla mít hotovo. Vsadím, se, že si vyčistím hlavu a můj domov bude organizovaný! Několik nocí zpátky, jsem byla s mým přítelem Mikem pozvána ke sledování Groundlings - to jsou herci a komedianti pracující ve studiu. Bylo to skutečně zábavné! A 2 noci zpátky mě šéf filmu Safety Glass pozval na premiéru The Wacknees, byla ohromná. V safety Glass jsem točila spolu s Joshem Peckem a Olivií Thirlby, bylo hezké opět všechny vidět . Ok, protentokrát je to vše! Budu brzy aktualizovat. Peace!"
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně časuDíky...Zdroj:ultimatehilary.org

S Haylie pro Stuff by Duff

29. června 2008 v 12:16 Photoshooty
V roce 2003 založila Hilary Duff vlastní módní značku věnovanou hlavně svým fanynkám. V této době už své kolekce oblečení a další předmětů s logem včely a značkou Stuff by Duff rozšířila i o oblečení a doplňky pro mladé ženy. Její firma se pomalu rozrůstá a k tomu, aby dobře prosperovala a vědělo se o ní je důležitá také reklama. Proto Hil nafotila i tento shoot. Fotky z něho byly použity na plakáty i vysačky s cenami u produktů značky Stuff by Duff. Opět byl nafocen Keith Munyan, jež fotí Hilary Duff od plínek, většina fotek je právě z jeho dílny a proto mu Hil důvěřovala i při focení stills pro svou značku. Na fotkách pózuje Hil i se svou sestrou.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Cover girl ve speciálním čísle Cosmopolitanu-Style & Beauty

29. června 2008 v 11:59 News & Updates
Hilary Duff se stala cover girl speciálního letního čísla časopisu Cosmopolitan, které je zaměřeno na style a krásu, což Hil očividně nechybí. K létu patří slunce a krásné opálené do bronzova a právě bronzové líčení je hitem každého léta. I Hilary se ráda opaluje a k opálené pleti volí bronzové líčení v časopise vám dává tipy, jak na něj. Správná žena by měla mít pro každé roční období jiný make-up, barvy očních stínů, rtěnek a lesků nebo parfém, ten je rozhodně důležitý. Na léto se nejlépe hodí lehké svěží vůně, jako je i druhý parfém Hilary Duff s názvem Wrapped with Love, který vám v tomto časopise doporučují, což o to, já bych si ho klidně koupila, ale v ČR, ho bohužel nemají, u nás se objeví možná v zimě, to mi však bude na nic, když se jedná o letní vůni :)
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Hil na kafi a obědě s matkou

29. června 2008 v 11:51 Paparazzi
Hilary tráví hodně času se svojí rodinou a hlavně po rozchodu rodičů, se snaží, aby se co nejčastěji vídala s matkou, která bydlí sama. Ovšem nebydlí od Hil daleko, a tak chodí na společné nákupy nebo na obědy. Předevčírem si společně zašly na kafe a poté na oběd do restaurace Bekery, kde to mají obě rády. Je tu i několik fotek z odpoledne, kdy byla Hil v bance a poznáte je podle jiných bot :)
Hilary měla novou kabelku( moc se mi líbí ta barv i tvar), legíny se zipem, což je pro mne novinka a také nové boty, budu se opakovat, ale tento obyčejný outfit, jí slušel.
Click to view full size imageClick to view full size image

Prázdninový desing FREE

28. června 2008 v 13:55 Desingy stránky
Konečně začaly prázdniny, a tak jsme na dva měsíce osvobození od všech školních povinností. Jsme volní, nic nás nesvazuje, máme povznášející pocit a užíváme si rozverné léto. Tímto jsem se řídila při tvorbě nového prázdninového vzhledu, který jsem nazvala FREE-Volný. O prázdninách jsme volní jako ptáci ve vzduchu...jako balón s héliem, který upustíte a jen tak ho poponáší vítr...jako mraky, které se pohupují na obloze. Celý vzhled má působit uvolněně, svěže, rozdováděně a pozitivně. Doufám, že se pomocí CRAZY fotek s Hil a dalších detailů podařilo vytvořit pocit volnosti a bude vám tu mooc hezky. Určitě jste si všimli, že jsem záhlaví umístila do okrajů stránky, což mi přišlo nápadité a nezvyklé, ale o své záhlaví jste nepřišli, dala jsem tam nápis Home a krásný domeček, protože se tu cítím jako doma, nesměla chybět ani beruška pro štěstí :)...Chci vám popřát, ať si tyto prázdniny užijete, buďte v pohodě, vychutnávejte si den po dni plnými doušky, protože 2 měsíce utečou jako voda a...no vy víte co příjde, tak užívejte života.
PS:sry, ale odpoledne mi nejel net, tak jsem to musela napsat až teď
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně časuDíky
Zde je náhled minulého vzhledu:


Hilary a Haylie Duff patří 5. místo v anketě Nejlepší sourozenci(sestry)

27. června 2008 v 21:00 News & Updates
Americký magazín IN TOUCH WEEKLY udělal aketu o Nejlepší sourozeneckou dvojici showbussinesu. Jistě, že na prvním místě nesměly chybět dvojčata Olsenovy, dále se v žebříčku umístily sestry Simpsonovy a poté Spearsovy. Hilary a její sestra Haylie Duff také bodovaly a to na krásné 5. příčce. V těsném závěsu za nimi pak skončily sestry Hiltonovy a Lohanovy. Všem umístěným gratuluji a už se těším na další zajímavou anketu. Zde vám nabízím žebříček
TOP 10 Nej sourozenců:
1. Mary Kate a Ashley Olsen
2 . Ashlee a Jessica Simpson
3. Britney a Jamie Lynn Spears
4. Beyonce Knowles a Solange
5. Hilary a Haylie Duff
6. Paris a Nicky Hilton
7. Venus a Serena Williams
8 . Lindsay Lohan a Ali Lohan
9. Jennifer a Ashley Tisdale
10. Kim, Kourtney a Khloe Kardashian
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně časuDíky