Červenec 2008

Mix avatars by me

31. července 2008 v 16:10 Avantarky a ikonky
Tentokrát jsem sice vyrobila zcela odlišné avatars, ale snad vás zaujmou, poslední set se těšil velké oblibě za co jsem moooc ráda, tak snad vás zaujme i některý z těchto výtvorů, opět jsem vsadila na jednoduchost.

Power of Young

31. července 2008 v 16:02 Charita
Hilary se zúčastní Power akce pro mládež, v sobotu 4.října v LA, sponzorované Variety a Target. Tato akce bude mít prospěch pro výzkum, v dětské nemocici St.Jude. Podle Variety vystoupí na vystoupení kromě Hilary Duff také hvězdy jako Jonas Brothers, Mrianda Cosgrove, Miley Cyrus, Dakota a Elle Fanning, Demi Lovato, Corbin Bleu, Eliza Dushku, Olivia Thirlby, Ashley Tisdale a Emma Roberts. Pacienti této nemocnice budou moci hrát hry, sledovat vystoupení a dokonce s celebritami společně jíst. Omezený počet vstupenek bude pro veřejnost.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky...Zdroj:moooc díky blogu:fabuloushilary.blog.cz/

Hit--šaty v kobaltově modré...které krásce sluší nejvíc???

31. července 2008 v 15:44
Nejen Hilary Duff, ale i Natalie Portman, Rihanna... a další top star zazářily na červeném koberci v kobaltově modrých šatech. Dá se říci, že je to hit sezóny a jelikož Hil patří již několik let mezi špičku v oblékání, tak jí koktejlové šaty v této barvě nemohly uniknout.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Podcasty 73 a 74

31. července 2008 v 15:36 Videa jiné
  • A tady jsou poslední dva podcasty, které nám přinesla Hil na svém blogu. V tom prvním se vracíme do školy s dětmi, kde se Hilary zůčastnila charitativní akce "Blessings in a Backpack" která proběhla 23.května, aby pomohla dětem v Grand Avenue Primary Learning Center v Orlandu.
  • Druhý podcast nám ukazuje, že Hilary je skutečně stále pod tlakem médií a není jí to příjemné, podívejte se spolu se mnou na to, jak je Hilary pronásledována. I tohle je cena za slávu.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Birthday Bash

31. července 2008 v 15:20 Fotky z akcí
Na šestnácté narozeniny Hilary Duff asi těžko zapomene. Její sestra Haylie a kamarádi si pro ní jako narozeninový dárek připravili prázdniny na Hawai. Hil si to nesmírně užívala a pro ostrovany také zazpívala, zde je několik fotek z jejího kouzelného dárku. Aloha
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

První fotky z natáčení STAY COOL

31. července 2008 v 15:16 Fotky filmy
Mooooc se omlouvám za neaktualizaci, ale myslím, že tato novinka vás určitě potěší. Přináším vám první 3 fotky z natáčení filmu Stay Cool!!! Líbí se mi Hilaryino oblečení pro tuto roli až na ty poslední modré šaty, vypadá v nich o 10 kilo těžší. Kždopádně dost kritiky, jsem ráda, že je tu nějaká novinka.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky...Zdroj:hilary.e-fan.org

Set Avatars by me-Hilary as Lizzie

28. července 2008 v 14:00 Avantarky a ikonky
Na vše přání a díky vaší kladné odezvě jsem pro vás připravila další sadu avatarů. Tentokrát jsem použila fotky Hilary Duff jako Lizzie McGuire. Snad se vám bude tento set líbit, je jednoduchý, ale neřekla bych, že je odfláklý. Nej je podle mne avatar Denger.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Hilary ,Susan a Mike nakupují v Glendale

27. července 2008 v 20:20 Paparazzi
Hilary je zpět doma v Kalifornii, a tak strávila den s těmi, kteří jsou jejímu srdci nejbližší. S maminkou Susan a přítelem Mikem poobědvali v oblíbené restauraci Katsuya a poté vyrazila na nákupy do Glendale, CA. Nejprve zamířili do "Shabby Chic", obchůdku plném krásných doplňků do bytu, kde si koupili krásné peřiny. Poté zamířili na osvěžení do "Coffee Bean and Tea Leaf". Hilaryina maminka si od Hil vypůjčila její oblíbenou kabelku a také boty značky Chanel. Hil to slušelo.
Click to view full size image
Click to view full size image

Hilary Duff holduje mejdanům, porušuje zákony!! aneb pravdivost českého bulváru?!!

27. července 2008 v 20:08 Články o Hil
Český bulvár je bohužel často špatně informován nebo si prostě vymýšlí. Je to snad tím, že lidí milují skandály a to co je zajímá je neúspěch druhých než jejich úspěch?...možná nebo je to tím, že nejsme v Americe, kde by si většinou nedovolí napsat lži, protože by je dotyčný ihned zažaloval...možná, kde je vlastně počátek všech těch nesmyslů, které se u nás píší??! Proč některé zdroje čarpají spíše z vlastní hlavy než ze skutečností? Tožko říct, nezbývá než se nad některými články povznést a nevěřit všemu se se píše. Jako nad článkem, který uvádí český internetový deník Shine. Hilary je zde označena pomalu za alkoholičku a popsána spíše jako Paris Hilton a ne Hilary Duff. Myslím, že vás tento článek bude zajímat.
Hilary Duff holduje mejdanům
Ta se rozjela! Začínající herecká hvězdička už ve dvaceti porušuje zákony. V Americe se totiž může požívat alkohol až po dosažení 21 let. S tím si ale tahle bloňďatá kráska hlavu neláme. Je známá jako vymetačka mejdanů, které velmi často opouští mezi posledními, a ve velmi pohrouženém stavu. Problémy ovšem svým chováním nadělala hlavně svým rodičům. Po nich teď jdou úřady.
Tak co vy na to?...Nj bude to asi pravda, že?...často vidíme fotky, kde se Hilary stěží drží na nohou a mejdany vymetá snad každodenně :D :D.... tento článek mne skutečně pobavil, jedinná věc, která je na něm pravdivá je, že se v Americe může požívat alkohol od 21 let. Hil rozhodně neodpovídá tomuto popisu.
Scan i odkaz najdete níže

Hilary a DJ Joe Bermudez

27. července 2008 v 19:36 Hil s celebritami
Nově se objevila fotka Hilary Duff a mixaře, DJ Joeho Bermudeze. Joe s Hilary spolupracuje téměř od počátku její hudební kariéry a jeho práce měla vždy úspěch. Svým jménem se podepsal pod píseň Come Clen, With Love nebo Never Stop. Jeho hudba nás prostě ve spojením s Hilaryiným hlasem okouzlila a patří mu velké díky za tyto hity.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky