Srpen 2008

Mým novým domovem je web www.justhilary.net

19. srpna 2008 v 20:27 Novinky na blogu
Blog je neaktualizován!...jeho adminka nyní působí na webu

www. justhilary.net

www. justhilary.net

Příjměte můj nový domov za váš!!!...najdete tam vše o Hilary Duff, nezapomeňte na ni ani na mne. Díky!!!

Blog Hilarydufflove tu pro vás byl od května roku 2006, tudíž do dnešního dne jsme spolu strávili 28 měsíců=2 roky a 3 měsíce. Za celou tu dobu jste tu mohli sledovat, jak to tu roste, nejen do množství informací, ale i do krásy. Myslím si, že se mi podařilo něco o čem sní snad každý, kdo někdy začal s blogem. Měla jsem úspěch, fanoušky a stabilně velkou návštěvnost. Dokázala jsem oslovit lidi, aby se zajímali o můj blog, ale hlavně o Hilary Duff. Když jsem blog založila, tak jsem si hlavně přála, aby byla Hilary Duff vnímána důstojně jako skutečná hvězda, která již něco dokázala a bez pochyb dokáže. Chtěla jsem, aby jste ji znali nejen jako herečku, která si zahrála v Moderní popelce, ale i zpěvačku, návrhářku a především skvělého člověka, kterému není lhostejné, jaký život mají druzí lidé. Hil není tuctová celebrita a žádná hloupá blondýnka, což jste doufám, pochopili. Prostřednictvím blogu jsem vám snad dokázala, že je to celebrita s velkým C a právem jí patří místo v Hollywoodu.
Na blog jsem byla převážnou dobu sama, protože se mi to osvědčilo, ale určitě chci poděkovat všem, kteří se jakkoliv podíleli na jeho tvorbě. V současné době jsem ho tvořila sama, ale musím se přiznat, že už jsem dlouho nutkání s tím přestat. Víte, kdo nemá blog nebo web nepochopí. Skutečně mi zabíral až moc času a už nejsem schopná dělat každodenně 5x aktualizaci. Vím, že to po mne nikdo nechtěl, ale prostě mi to pak vrtalo hlavou a bylo mi líto, že jsem nic nepřidala, ne kvůli mě, ale vám. Řekla jsem si, že než dělat nekvalitní blog, tak ho raděj nedělat vůbec. Ale na druhou stranu, chci dále informovat o dění kolem Hilary. Skvělou možnost mi proto naskýtá spolupráce s Anne na webu justhilary.net, který všichni dobře znáte. Myslím, že je to ideální řešení mého problému a je to pro mne také splnění snu. Jsem proto neskutečně moooooooc ráda, že mi dala Ann šanci a na naši společnou spolupráci se šíleně těším.
Pro vás to je jen změna v tom, že do kolonky na adresu napíšete místo www.hilarydufflove.blog.cz adresu www.justhilary.net. Stále tu pro vás budu, blog nechci zrušit, ponechám ho, protože jsou to pro mne krásné vzpomínky a byla by škoda té práce a času co jsem nad jeho tvorbou strávila. Doufám, že se na mne nebude zlobit a pochopíte, že to vlastně dělám i pro vás. Snad se stejně jako přemístíte na web justhilary a bude mne i Anne nadále podporovat, byla bych moooc ráda. A i když ne, tak vám chci moooc poděkovat za všechny vaše návštěvy a komentáře, kterých jsem si vážila a vždy budu. Také nezapomenu na moje lásky na netu a budu vás nadále navštěvovat. Hilarydufflove neodchází jen se přemisťuje. Nechci se už dále rozepisovat, vím, že bych psala další hodiny a tak vám řeknu jediné. Za vše moooc děkuji a budu se na vás těšit na mém novém působišti, pokud vás zajímá, jak si dále povedu já i Hilary Duff, tak navštivte náš web.
with love hilarydufflove

www. justhilary.net

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Příjde změna

19. srpna 2008 v 9:50
Tááááák, asi se ptáte co je s aktualizacemi na tomto bločku, což chápu, protože už tu nic nepřibylo pěkně dlouho. Chystám totiž velkou změnu, která bude dost zásadní a můj blog nenávratně postihne. Nebojte, vše se včas dozvíte, ale už tu nečekejte žádné news, jen jeden článek, od kterého se bude vše odvíjet. Omlouvám se všem stránečkám, které teď nenavštěvuji, fakt mám málo času a soustředím se teď na jednu jedinnou věc, však uvidíte, papa with love hilarydufflove

Hilary a její rutijní záležitosti-ranní káva a mani-pedi

12. srpna 2008 v 14:02 Paparazzi
Hilary Duff byla včera (11. srpna) spatřena při své ranní rutině v Toluca Lake. Poté co si koupila kávu, usedla za volant svého Mercedesu a zamířila na mani-pedi(manikúra-pedikúra) do svého oblíbeného salónu. V Kalifornii nyní vládně horké počasí, a tak jsou nezbytnou součástí denního outfitu sluneční brýle a lehké šaty. Hil předvedla krásné retro brýlky s červenými obručemi a také hezky střižené šaty ve kterých vypadala jako pravá hollywoodská hvěza.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Hilary a Mike na procházce v Toluca Lake

11. srpna 2008 v 9:13 Paparazzi
Když se před pár dny objevil článek v českém Bravu o tom, že se Hilary Duff a Mike Comrie rozešli, tak jsem tomu nevěřila ani na 1%, protože jejich láska jen vzkvétá. Zde se můžete podívat, jak byl jejich vztah vylíčen tímto bulvárem."Když si Hilary nedávno vyrazila na véču se svým klukem Mikem, jako šťastný zamilovaný páreček tihle dva rozhodně nepůsobili...Pomlouvači dokonce tvrdí, že se spolu rozešli, ale zatím dělají, že spolu pořád chodí! No to snad ne!"
- Myslím, že po přinesení nových fotek z 10. srpna nemůže nikdo pochybovat o tom, jak to mezi Mikem a Hilary je. Oba těšili ze společné chvíle, když Hil nemusela natáčet a vyšli si na ranní procházku po Toluca Lake.
Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Promo videa fanoušků k albu "Best Of"

10. srpna 2008 v 22:14 Videa Hudba & Show
Na 23. srpna bylo oficiálně stanoveno datum vydání alba Best Of, a tak již pomalu odpočítáváme dny. Jelikož nebyla k albu vytvořena žádná reklamní kampaň a ani nafocen shoot, tak se fanoušci rozhodli, že se o propagaci postarají sami. Na stránkách YouTube.com se objevila řada videí, která upozorňují na tuto desku, na některé z nich se můžete podívat i zde.

Extra fotky z natáčení promovací scény ve filmu Stay Cool

10. srpna 2008 v 21:47 Fotky filmy
Exkluzivně!!!...Hilary Duff hraje ve filmu Stay Cool vysokoškolačku a součástí natáčení byla i scéna, kde Hil promuje. Na svém blogu se o tom Hil již zmínila, protože z této scény byla nadšenná. Byla tak hodná, že se nechala při natáčení zdokumentovat a tyto fotky zveřejnila na svém blogu. Vskutku mooc díky Hilary, lepší news o tomto filmu jsme si nemohli ani přát. Najdete zde fotky v krásných promovacích šatech, fotku židle s Hilaryiným jménem a spoustu dalších zajímavých fotek. Check it Out!!

Fotky mého vymalovaného pokoje

10. srpna 2008 v 21:32 About hilarydufflove team
Určitě si ještě pamatujete, jak jsem vám psala, že maluji svůj pokoj. Tehdy jsem vám slíbila, že vám přinesu několik fotek z mého pokojíčku, aby jste viděli, jak jsem si to tam zkrášlila. Snad se nezlobíte, že mám pro vás fotky až teď, prostě jsem nebyla schopná to vyfotit :D, nebyl čas. No a teď k barvám, které jsem na vymalování použila. Na stěny jsem původně plánovala žlutozelenou barvu a pak jsem chtěla na jednu stěnu nakreslit několik fialovorůžových pruhů a jak to dopadlo?...pruhy jsou dle mých představ, ale na stěnách je zelená, které není vůbec dožluta :), ovšem jsem z ní nadšená!!!!...je výrazná a energická, přesně něco pro mne, no co víc dodat je to prostě super. Podívejte se na několik fotek včetně mé, mám nový účes alá Kleopatra :P
PS:fotky nejsou nic moc, zabrala jsem tam prostě jen tu malbu, až budu mít pokoj úplně dle mých představ, obrazy na stěnách, závěsy atd., tak vám ho určo blejsknu :)...jo a barvy odpovídají poslední fotce
Nj, když jsem to fotila, tak jsem se zrovna dívala na nejúžasnější seriál na světě-Přátele :), mohla bych na něj čučet pořád dokola a taky, že to dělám :D :D
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Paparazzi video z natáčení filmu Stay Cool

9. srpna 2008 v 20:34 Videa Paparazzi
Ok, je tu první paparazzi videjko z natáčení filmu Stay Cool. Hilary Duff právě přijíždí na natáčení a odchází do svého přívěsu, kde se převleče do kostýmu, modrých šatů a pokračuje směrem na scénu. Check it Out! :)
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Shoot v pyžamu - 03

8. srpna 2008 v 12:00 Photoshooty
Pokud se dobře pamatuji, tak Hilary Duff nafotila 3 "pyžamové shooty"- jeden, když byla tváří značky Candies Kohl's a ve stejném pyžamu byl nafocen i ten druhý shoot. Ale třetí set fotek v tomto pohodném oblečení :) vám přináším až nyní. Vznikl dávno před těma dvěma shooty a to již v roce 2003 a jeho autorem je jak jinak než "dvorní" fotograf Hilary Keith Munyan.


Album "Best Of" - track list, CD cover ...

8. srpna 2008 v 10:51
BEST OF ALBUM
Včera jsme ještě ani nevěděli, že se Hilary Duff chystá vydat best of album a dnes už si jej můžete i koupit. To je rychlost nemyslíte?! Nové album obsahuje 12 songů(8 starších písní a "2" novinky - Reach Out, Holiday a další 2 novinky jsou remixy těchto zmíněných písní) nese název "Best Of" a podle potvrzených zpráv je vydání stanoveno na 30. srpna. Ale už nyní si jej můžete koupit na internetových ochodech Amazon ($19) a Best Buy za necelých $15 . Také je známá cover tohoto CD na níž je Hilaryina černobílá fotografie z shootu nafoceného v minulém roce pro japonské vydání alba Dignity. Exkluzivně vám také přináším Track list, podívejte se!!
Oficiální tracklist:
1. Reach Out
2. Holiday
3. Stranger
4. With Love
5. Play With Fire
6. Wake Up
7. Fly
8. Come Clean (Remix)
9. So Yesterday
10. Why Not
11. Reach Out (Remix)
12. Holiday (Remix)
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky
HQ CD cover níže: