Prosinec 2008

Vzpominka na Stuff by Duff

31. prosince 2008 v 13:05 Stuff by Duff
Jak jistě víte tak Stuff by Duff zaniklo .... a tady máte na tuto skvělou značku vzpomínku .... To co vidite na obrazkách je neco jako katalag značky Stuff by Duff..... nasla jsem ho na ebay.com .... Kdo by chtěl něco koupit xD
Je to vyrobeno pro dívky od 7-14let .... takže většiná znás to asi koupi tak mozna mladsi sestře xD ....
....Třeba ja jsem i rada že Hilary začala spolupracovat se značkou ktera oblíka nektee znás ... ale taky mi je Stuff by Duff líto ... co vám???
Vznik: 2003 ??
Zánik: 2008
Stuff by Duff již jak název napovídá má určitě něco společného s Hilary Duff.Není to jen něco,ale v podstatě vše :-) .Jedná se výrobky,které navrhuje Hilary pro své fanoušky a poté se vyrobí v milionech kusů a rozešlou se do mnohých míst světa.Zatím vyjímaje ČR.
Každoročně navrhne Hilary novou kolekci těchto výrobů a vemi úspěšně je prodává .Jen za minulý rok si přišla na něco přes 5.000.000 dolarů!!!Je to neuvěřitelné,protože v přepočtu to činí asi 110.000.000Kč.Za tuto částku byste si u nás mohli koupit například 27 automobilů zančky Porsche 911 Turbo(je to vážně nádherný sporťák a stojí něco málo pod 4 miliony).Už z těchto čísel lze lecos zjistit o oblíbenosti Hilary Duff na celém světě.
Značka:
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky.

Present for you & PF 2009

31. prosince 2008 v 11:37
Jelikož tenhle blog nezažil Vánoce.... tak jsem se rozhodla že Nový rok oslaví ve velkém stylu xD .....

Přeju vám do nového roku mnoho spokojených chvil jak v životě tak stímhle blogem xD doufám že ho budu vest dobře a že vás nesklamu.Hlavne přeju hodně zdraví uspěchů ve škole nekteří to potřebujou jako sůl xD ..... A at vykročíte do Noveho roku tou spravnou nohou :)


Present For You
Klikněte na obrazek a stahnete soubor rar ..... jsou v něm vzpomínky na Stuff by Duff ..... Obrazky v docela dobré kvalite a bez žadných zdroju jak ste zvyklí.... doufám že se vám dareček líbí :)


PF 2009 by hilarydufflove

Důležíté

31. prosince 2008 v 10:25
Tááák... Měla jsem to udělat už včera ale udělám to až dneska xD

Jsem nová hlavní webmiss tohoto blogu

1)Hanka mi ho nedarovala - Ano někteří si myslí že jsem se s Hankou domluvili ..... psala jsem ji ale ona neni k zastižení..... Tak sem napsala jednomu Adminovi co to tu vede a ten mi napsal že Webmiss hilarydufflove porušuje pravidlo číslo 2

To zní takle :
Zakázán je jakýkoliv obsah, který porušuje platné zákony, zejména porušuje autorský zákon (či jen odkazuje na obsah porušující autorský zákon, např. nelegální software či hudbu), šíří nesnášenlivost či podněcuje k zločinnosti. Dále je zakázán erotický obsah, hrubě urážlivý či nemorální obsah, či takové užívání služby, které ji úmyslně narušuje, přetěžuje či poškozuje její jméno. Provozovatel si vyhrazuje právo takovéto blogy smazat, a to i bez předchozího upozornění. Také je oprávněn smazat blog, který je déle než tři měsíce neužívaný (autor se do něj nepřihlásil).

Mno myslela jsem že ho smaže a že si ho muzu pak znova založit, ale udělal to že mi poslal aktivační klič ..... To mi třeba s jeho strany přide nefer.... Ale pravidla jsou pravidla :)

Jinak nemějte strach ho svoje blogy ja je nekradu nebo tak ale přišlo mi smutne ze tak skvelí blog neni aktualizovaný.

Vím jak asi Hanka bude reagovat už se mi to taky stalo (nemstím se ten blog byl uplne o necem jiném) ...... Asi si hodne lidí bude myslet že jsem mrcha co? :)

Best of...Download

30. prosince 2008 v 21:36 Písně a videa ke stažení
Nemůžete sehnat ke koupi Best of... ?? je pravda že za tu koupi stojí ale hilaryglam.com ho nahrala ve formatu zip a vy si ho můžete tady a ted stahnout.

Size: 77 Mb
Format: zip

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

SU2C Collection Launch

30. prosince 2008 v 21:19 Fotky z akcí

Hilary navštívila SU2C Collection Launch je to akce která bojuje proti rakovině.
Na fotkách také najdete velmi znamou herečku Mandy Moore (Vdáš se a basta!)
Akce byla dne 11.prosince 2008

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Hilary se nechce prozatím vdávat

30. prosince 2008 v 19:43 Články o Hil
E! News udělali reportáž a vztahu mezi Hilary Duff a jejím současným přítelem Mikem Comri. Hilary řekla,že ještě není připravená si Mika vzít a mít svatbu. Dále také řekla že je ještě mladá, vždyt ji je teprve 21. Na video se můžete podívat pod celým článkem.....

US Weekly

30. prosince 2008 v 11:14 Články o Hil
Hilary řekla:
"Bulvár napsal že jsem někdy o sobě řekla že jsem panna.Musím ale říct že tohle sem nikdy o sobě neřekla!"Light Design

30. prosince 2008 v 10:48 Desingy stránky
Dlouho tu nebyl nový design takže jsem ho tak narychlo udělala..
....
...
De to docela hodně poznat že je narychlo dělany ale snad se vám líbí...

Spokojenost: 50%
Od:30/12/1/2008
By:NIKA

For MAXIM

30. prosince 2008 v 9:24 Photoshooty
Hilary nafotila naprosto sexy shoot pro mužský časopis MAXIM ... Který ji vzápětí vyhodnotil jako nejvíc sexy ženu ...
Koukněte na fotky


Avakian Beverly Hills Boutique Celebration

30. prosince 2008 v 9:19 Fotky z akcí
Aby toho nebylo malo mam pro vas dalsi fotky z akce 'Avakian Beverly Hills Boutique Celebration " V prvni sade,můžete vidět fota s cerveneho koberce a treb i S Kristen Bell, a nových fotek je tam 47, v druhé sadě už jsou fotky s jiným pozadím-živáým plotem, a vidět jí můžete například s Mikem,a ještě s nějakou ženou to neim kdo je , tak se na ně podívejte