Prosinec 2009

Diskuze: Válka, a. s.

4. prosince 2009 v 15:35

Tenhle film mám v pc už asi tak měsic, ale nikdy nejsem schopná se na to dodívat
už jsem 2x usla při něm xD nemužu si pomoct ale vubec me nezaujal

Zaujal me pouze jak Hilary měla svoje sceny tak to bylo celkem zajimave, ale nebýd tam Hilary tak je to pro me totalne nezajimavý film :)

Co vy jak Vás zaujal ?

Nylon .... December 2009

4. prosince 2009 v 15:31 Články o Hil

(Omlouvám se, ale nemám čas ne přeložení tak sem to nechala jen na Google, ještě štěstí že ho mame xD nekdy to oprvím)

Hilary Duff vyroste, a na naše poslední kryt!

Jeden z těch vzácných osobností, jejichž sláva je definována jejími úspěchy spíše než její chyby, Hilary Duff vede sebe s tím, jakou důvěru hodí na někoho, kdo pracuje v zábavním průmyslu za 12 svých 22 roků se sotva klopýtnutí. Čerstvé od host roli (a trojice) na Gossip Girl, rodný Texas je nyní naše nylon cover girl!


Její oblečení line, Femme pro DKNY Jeans:
"Mám přinést do textur, které jsem miloval, a říct jim o tvary, které se mi líbí. Navrhl jsem, že oblečení se cítím svorky na mém šatníku. Myslím si, že je opravdu užitečný pro dívky, které potřebují vědět, že můžete kombinovat high-end s low-end, a nemusíte kupovat kompletní výstroj tak, jak je uvedeno v obchodě. Každá holka potřebuje velkou koženou bundu, a každá holka potřebuje hubená pár černých džínách. "


Na její těsné pouto s matkou:
"Moje máma je rad. Mám pocit, že jsem tolik jako ona. Nevím, jestli je to špatné drop F-bomba v jedné větě jako vaše matka, ale já jsem to sakra štěstí, že moje máma. Je to jen mě naučil tolik a tolik mi dal, a ona má takový otevřené srdce. "


Zkušenosti slávy:
"Šel jsem do nákupního centra jeden den a byl obléhán lidí. A jsem si zapamatovat pocit opravdu jiný, než všichni ostatní. Cítil jsem se opravdu miloval. Ale bylo to divné ve stejnou dobu. Nemám rád nutně chodit na místo a být rozpoznán. "


Přičemž část hvězda Olivia Burke Gossip Girl:
"Byl jsem trochu váhavě. Bylo to docela blízko domova ... pak jsem si uvědomila, nikdy bych něco říct [říká, že Olivia] jako: 'Ach, to je jen pro kamery.' Myslím, že to, co mě tak odlišný od některých jiných lidí v mém věk. Zdálo se, že nějakou dobu tam byli lidé, kteří nenávidí navzájem - a věděl jsem, že nenávidí navzájem - ale oni byli ve fotografiích spolu pořád s úsměvem a házení rukama kolem sebe. Byl jsem rád, "Jsi ve stejném obchodním jsem - jak si můžete udělat, a cítí v pořádku? I tak by se to udělat. "

- ROZHOVOR Luke CRISELL

Marvin Scott Jarrett for Nylon

4. prosince 2009 v 15:27 Photoshooty
Hilary nafotila specialní shoot s Marvinem Scottem Jarrett pro americký magazín Nylon
Shoot se poved, ale čekala bych něco víc no x)

Jinak se omlouvam za credit na fotkach, ale musí to byt...

free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host


25.listopad 2009 Last minute shoping

3. prosince 2009 v 13:35 Paparazzi
Hilary si 25.listopadu 2009 večer před zaviračkou jednoho obchodu v LA vzpoměla že vlastně zapoměla nakoupit ... tak naposlední chvili nechala obsluha Hil dokoupit potřebné suroviny.


24.listopad 2009 with mum Susan

3. prosince 2009 v 13:33 Paparazzi
Hilary byla viděna 24.listopadu 2009 s maminkou Susan v Beverly Hills v místím obchodě
kde byli nakoupit potřebné suroviny na oběd ...


Greta on DVD

3. prosince 2009 v 13:31 Novinky o filmech

Greta vychází na DVD ... tady vidite jak by měl vypadat přední obal a dole máte více obrazku
:-*


Výtejte zpět na hilarydufflove.blog.cz

3. prosince 2009 v 12:56
Ahoj všem !!

ano je to tak po rozhodování jestlí mámpřít nebo nemám přít zpet jsem se rozhodla pro variantu ANO =)

Ale pls dejte mi čas nwm jestli o všechno budu zvladat .... vypadl mi z meho planu kluk tak sem ho nahradila blogem proc ne že xD