Leden 2012

Hot News about Hilary

31. ledna 2012 v 20:03 News & Updates
Hilary byla tak hodná nechala mě učit :-D Myslím to tak že nejsou žadné paparazzi fotky.

Měsíc do porodu !

Hilary napsala na svůj twitter že "Porod je jednodušší jak poslední 4 týdny. Je to pravda"
": labor and birth is easier than the last 4 weeks of pregnancy!!" bet this is true!!

Znamená to snad že Hil je opravdu v osmém měsíci těhotenství? ... Jupííí zachvilku tu bude malý Comrie ;)

Zelený drink :


Tuhletu výživu už Hilary na Twitteru měla tak před měsicem. Je to zdřejmě nějaká vyživa, protože si nejsem stoprocentně jístá zda nějaké jídlo nebo drink takovou zelenou barvu ;)) - Napsala jsem Hil na Twitteru co to je... tak uvidíme zda odpoví.

Na své stránce ještě mluví že jí baví když o tom lidí mluví ( na twitteru lze sledovat reakce)Ohya green drink down the hatch!Love tweeting pics of this healthy guy bc at lease 300 people say eeww!It's so yum tho!

26 January - Hilary visit mani/pedi

27. ledna 2012 v 18:15 | Posted by: Nika |  Paparazzi

Hilary byla včera 26.ledna na mani/pedi
Byla oblečena velmi pohdlně a více méně se na fotografa usmívala.


Těhotenská moda Hilary Duff

27. ledna 2012 v 17:48 | Nika |  Image
Vzhledem k tomu, herečka a popová zpěvačka Hilary Duff oznámila, že je čeká své první dítě s profesionálním hokejistou Mike Comrie, poté začala předvádět svůj zábavný mateřské styl, zahrnující její rostoucí bříško.Budoucí maminka byla mladistvá a módní na každém kroku, zatím co jí zaměstnavala reklamní kampaň k nové knize Devoted nebo plnila své denní pochuzky po městě. Inspirujte se touto budoucí maminkou, která má svůj styl i v těhotenství.

Více v Celém článku !
24 January - Leaving Pilates in Toluca Lake

25. ledna 2012 v 22:56 | Nika |  Paparazzi
Hilary si udržuje svoji postavu i v období očekávání a proto byla včera 24.ledna na P-Class
Hil chodí do tohohle studia piloxing.com. Jde o směsici pilates a boxu.

V LA se asi ochladilo, protože Hil měla na sobě černou péřovou bundu.
Moc jí to slušelo.

Potom také aktualizovala svůj stav na twitteru:

Hilary Duff: woman! U killed my legs yesterday!!! Beatin up on a pregnant lady like that! Lol......I needed it but ouch;) Xx
S toho jasně plyne že Hilary si dala pořádně dala do těla
Hilary Duff: Piloxing Ženo !!! Zabila jsi moje nohy!!! To se děla na těhotnou lady..... Ale potřebovala jsem to !

GALLERY LINK

I am soo sorry

24. ledna 2012 v 20:07 | Nika |  About hilarydufflove team
Omlouvám se
mám zkouškové a předemnou jsou poslední dvě zkoušky a jedna znich je snad nepřekonatelná. Chci je udělat na poprvé. Takže se jakože fáááákt učím :))

Novinky tady asi budou, ALE blog nebude aktualizovám člankama a podobně. Asi přiští týden se můžete těšit na nový članek v rubrice Image ;)

xoxox Nika

January 22 - Hilary & Mike Leaving Starbucks

24. ledna 2012 v 19:47 Paparazzi
Hilary si nejprve zašla na nákup do marketu v LA.
Poté se se svým manželem Mikem stavili v kavarně Starsbucks.
Moc jí to sluší, ale mám pocit že nosí dvojčata :-D
GALLERY LINK

Příliš hubená Hilary

21. ledna 2012 v 16:47 | Nika |  Image

V roce 2003 kdy Hilary vydala své druhé studiové album s názvem Hilary Duff začal být opravdovou celebritou se vším všudy. Paparrazziové si začali všímat jejího stylu, osobního života a podobně. Její řady fanoušku se začali rozrůstat a vznikali první fan stránky. Netrvalo dlouho a začali probírat její váhu. Hilary má v genech tzv. mlíko a krev. Její maminka Susan bohužel taky není od přírody hubená. A tak to začalo. Hilary to deptalo.

Hádejte co se stane když holce, která právě prochází pubertou reknete že je tlustá. Začne mít mindraky a začne s drsnou dietou. Jak jinak si vysvětlit Hilary v roce 2003 když měla bicepsy a v roce 2005 kdy se natáčel druhý díl filmu Dvanáct do tuctu kde neměla vůbec žádné. Hilary začala jíst podle diet a chodit do fitka. ovšem podle mého to přehnala. To si také uvědomila a kolem roku 2007-2009 se přestala stresovat a jedla normálně, oblíbila si cvičební techniku pilates díky ní teď vypadá naprosto úžasně.

Nekopírovat !! Majetek HilaryDuffLove.blog.cz


20 January -At V Pilates in Toluca Lake

21. ledna 2012 v 10:59 | Nika |  Paparazzi

Hilary byla 20. ledna na lekci Pilates v LA.
Určitě si všimli že nechodí tak často... i kdy se doporučuje cvičit s miminkem u pilates je to však jinak. Pohyby dělané v pilates by mohli miminku ublížit. Sice jsou Pilates Baby, ale i tak se nedoporučuje se přepínat.

Jinak včera jsem tu dala článek o tom jak Hilary kouzlila se svýma vlasama a dneska přišla zpráva že se nechala ztmavit. Tahle barva se mi moc líbí je to taková medová ala Miley Cyrus ;))


Hilary a její tmavé vlasy ....

20. ledna 2012 v 11:32 Image
Organizuju rubriku Image !!! A tento článek je z roku 2008 ;)

EDIT 1 :

Tady vám přinášíme jednu otázku z Hilaryina rozhovoru pro jeden zahraniční časopis.
Otázka: Proč sis nechala nabarvit vlasy na ještě tmavší, než si měla?
Odpověd: "Já vím, pěkné, tmavé, ale je to jen pro film!!! Natáčím film v Bulharsku, a potřebuju mít tmavé vlasy. Tak jsem tak udělala."


Hilary si taky plánuje,že za nějakou dobu bude zase znovu postupně zestvětlovat, a také slíbila, že nebude trvat dlouho, a bude mít opět blond vlasy.
Tak co na tuto zprávu říkáte???Těšíte se až bude Hilary zase blond nebo se vám více líbí s tmavě hnědými vasy.Pište,prosím!!

EDIT 2

Na Hilaryiném oficiálního blogu na hilaryduff.com se objevila zpráva, že se Hilary chystá na velkou změnu, jakou??...čtěte!!
Hilary Duff se rozhodla obarvit si své vlasy zpět na blond. Hilary si své vlasy z blond na černou a později hnědou obarvila kvůli filmu War Inc, který od podzimu točila. Ve filmu musela mít tmavé vlasy a aby nemusela stále nosit nepohodlnou paruku, tak se prostě obarvila. Hned po skončení natáčení se chtěla nechat přebarvit na blond, ale protože se jí tmavé vlasy zalíbily, nechaly se je déle. Nyní se ale s krásným jarním počasím rozhodla, že už by raděj svoji blond a tak to snad nepotrvá dlouho a z Hilary bude zase blondýnka.
Na tuto změnu se moooc těšíme, tak uvidíme, kdy ji zase uvidíme jako blondýnku.
A co vy, těšíte na blonďatou Hilary ??