Blog Hilary

První výbavička pro prcka :))

30. října 2011 v 9:55

I MEeeeeeAn! Baby gap is pretty damn solid! Monster baby slippers! How could I resist! ❤

Monster cupačky .Monster díte přichází .... Jak by jste mohli odolat !!!

Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času Díky...

Happy B'Day Josh

27. října 2011 v 21:33

Hilary popřála Joshovi přes twitter a upekla se sestrou dýňový koláč:))
V Americe ted dýně frčí jelikož tam oslavujou Halloween :))


happy bday josh! and I made pumpkin pie this afternoon! Here's your piece!

Oh NO !!

26. října 2011 v 12:30 | Nika
Hilary aktualizovala svůj twitter :-D

Oh no I think this is my near future! Baby's getting big! Lol
Ah ne Myslím že to je má blízka budoucnost. Velké břícho lol


Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času Díky...

B'Day

23. října 2011 v 14:09 | Nika

Hilary na svůj Twitter umístila další dva příspěvky.... Hil je poslední dobou nějak aktivní ;))

První příspěvěk je o tom že nešťastně zapoměla na narozeniny svého příbuzného Javiera Duffa. Nahoře vidíte jak oroginálně mu nakonec i když se zpožděním popřála.

Twitter: so sorry I am late but a huge happy birthday to a very special mr! Hope you had a wonderful birthday!!

O pár minut později přidala další status a opět směřovaný na J.D.

Twitter: ;) ":HOLY SHIT! Oh my gosh, I am literally in tears right now, such a nerd. Today is MY birthday, so you are not late at all!"

Abych pravdu řekla vůbec nechápu proc je tam slovíčko MY :-))))

Překlad: Do prdele !! Muj bože, jsem v slzách. Dneska mám narozeniny, ještě není pozdě :)

The Biggest truffle

22. října 2011 v 8:39 | Nika
Hil opět aktualizovala svuj Twitter a to před několika minutami.

V LA je teď půl noc takže zatím co jsme psali byla Hil na večeři :)))

Status: Out to din with .. please ignore my demon eyes but is this not the biggest truffle you've ever seen??!!

Překlad: Večeře s Lisou .... prosím ignorujte si mých ďábelských očí, ale všimnete si lanýže. Viděli jste někdy větší ???

Hilary píše...

1. února 2009 v 9:08
Hilary se vrátila z dovolené na Bahmach a hned šla na svuj blog který najdete na hilaryduff.com a zdělila nám své zažitky:

Moji milý,
Jak ste si užívali konec roku? Copak ste delaly?
My sme si udělali s Mikem odpočinkový týden a zajeli si na Arozinu a na Bahamy, bylo fascinující. Relaxovali sme u bazénu, zašli si zaplavat z delfíny. A Paparazzi opet vesele fotili tak vám určitě neušli fotky.

Včera jsem měla naročný den natáčela jsem jeden díl pro Ghost Whisperer, tak se nezapoměnte určitě dívat 10. dubna.Jak ste dále četli v novinkach tak Kevin Zegers a já jsme dostali nabídku na učinkování v předělávce Bonnie and Clyde, doufáme že natačení začne už na jaře.

Jinak jsem psala že mj dům představujeme, ale už všechno finišuje.

A smutná věc .... Můj malý Gloomy měl nějake zdravotní potíže a musel jit na veterinu, ale ja byla celou dobu sním.

Doufám že si užijete zbytek tydne
Vaše Hilray

(30.ledna 2009)

Blog Hilary Duff 31.7.- natáčení Stay Cool, zemětřesení...

1. srpna 2008 v 12:32
Nová pošta od Hilary
Ahoj všichni! Minulý týden jsem byla hodně zneprázdněná při práci na setu a tak. Set je cool a všichni jsou milí. Je přede mnou dlouhý víkend, tak se podívám po čtvrtích v místě, kde natáčíme. Je tu opravdu horko, dnes jsem byli po celý den venku a filmovali maturitní scénu v nějakých příjemných polyesterových oděvech!! Také jsme natáčeli scénu promenády(prostě předávání maturitního vysvědčení, známý ceremoniál z amerických filmů) a jak víte, já jsem nikdy nebyla na skutečné promenádě nebo na opravdové gratulaci k dokončení studia. A tak nyní mohu vyškrtnout dva body z mého seznamu :) Minulý víkend jsem s mojí maminkou nakupovala nábytek a koupila jsem nové pohodlné gauče. Tak možná, pokud se k tomu dostanu, vám zašlu fotky mého nového sestavení obývacího pokoje. A mimochodem, totálně mne zasáhlo zemětřesení, když se začala otřásat posluchárna. (Mikeovo první zemětřesení)a nebyl ohromený...ale všechna má zvířata se protřepala!! Doufám, že si užijete obrázků ze sady(brzy tu budou k dispozici). Brzy napíšu, mějte hezký víkend a Stay Cool :D...p.s. Ryan má tetování na kotníku, ještě se mu hojí, pošleme vám fotku.
HD
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.Díky

Koláže fotek zajímavých chvil Hilary Duff

24. července 2008 v 10:11
Hilary při svých cestách a návštěvách různých společenských akcí zažije mnoho chvilek, které by se měly zdokumentovat nebo se fotí je tak z chuti. Z toho mám jako její fanynka radost, protože fotky od samotné Hilary nebo někoho z jejího blízkého prostředí vždy ráda uvítám. Nyní pro vás mám koláže zajímavých chvil Hilaryina života z poslední doby.
Klikněte pro zobrazení původního obrázkuKlikněte pro zobrazení původního obrázku

Blog Hilary -19. července

20. července 2008 v 16:51
Blog bez novinek!
Tak fanoušci Hilary, zítra odcestuji (20. července) a vrátím se z 26 na 27 července, proto budete bez novinek...zprávy příjdou zpět 27. července a to se vším!! Více novink, více stahování a dále! Díky za návštěvy!
...mno Hil nám odcestuje. ale doufám, že to neznamená, že budeme bez fotek...uvidíme, Hil zřejmě odjíždí na natáčení.
Tento blog jsme založily pro všechny příznivce Hilary Duff.Nebude nám proto vadit,když si z našeho blogu něco stáhnete a dáte na svůj.Byly bychom ale rády,aby jste nás pak uvedli jako zdroj.Nežádáme vás o to jen ze slušnosti,ale i kvůli tomu,že tvorba blogu nám zabere hodně času.

Fotky z blogu Hilary a ze všech koutů světa, Francie, Havai,LA...

16. července 2008 v 9:31
A opět několik fotek z blogu Hilary a nejen ty, prostě ty fotky, které nejsou oficiální, ale tím nejsou nijak distancované od jiných fotek, protože jsou rozhodně zajímavé. Třeba na první fotce je Hilary se sestrou a Toryem(bodyguardem a zároveň kamarádem) ve Francii, v Paříži u Eiffelovky.
 
 

Reklama